Den 15.

9. prosince 2010 v 10:26 |  VÁNOCE
Ano,šestnáctý den jsem přeskočila, měla jsem tolik práce, že jsem nestačila ani blog napsat. A ve tři v noci už jsem neměla sílu. Napečeno nemám :-), ale tenhle vánoční dárek chci stačit udělat, tedy udělat z něj alespoň co nejvíc. Je to ten, co si můj muž přeje a vím, že mu udělá radost. Chtěl by naši golfovou kroniku za celých deset let, co se oháníme golfovou holí a snažíme se, aby to vypadalo jako hra ;-).
Největší práci dá povytahat všechny výsledky, všechny dokumenty, skorkarty, fotky, diplomy... Lepila jsem kdysi i fotky do albumu, ale dlouho ne, pak už se fotky uložily jen v PC a tam zůstaly. Teď to tahám ven, dohledávám datumy, protože jsem si je, "chytrá", nepsala...Takže kronika bude "tlusťoch" a bude na ní práce jako na kostele. Včera jsem jela jako blázen, neudělala nic kromě 8 A4 a to ještě některé rozkládací. Nojo, je toho hodně, když jsme takoví čilí ;-))
Takže zde jsou první stránky. Podotýkám, že jde o KRONIKU, takže žádné zdobené album, to bych na něm nechala život.
1
2
3
4,5
Děkuji za vaši návštěvu :-)
 


Komentáře

1 Helena Helena | 9. prosince 2010 v 14:13 | Reagovat

Dík za inspiraci...Už vím, jak na rodinnou měsiční kroniku.....

2 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 9. prosince 2010 v 18:08 | Reagovat

Hezké to máš, kronikářko!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA