Den 21.

3. prosince 2010 v 18:24 |  VÁNOCE
Včera jsme měly s mými děvčaty poslední letošní klubové scrapsetkání, takovou besídku :-) Měly jsem napečeno a navařeno ( nelžu, 50 druhů cukroví bylo je od jedné paní :-O ) , pily čaj a kávu, povídaly... a tvořily vánoční kouličky, někdo visačky, někdo přáníčka. Besídka pokračovala ještě v hospůdce, domů jsem došla po jedné hodině:-)
Albůmek mi leží na stole nedodělán...nejen, že jsem ho vymyslela pozdě, ale chybí mi i fotky a čas se začíná krátit...
Nicméně dnes jsem strávila den s kamarádkou a venku - užily jsme se i si - sníh a svoji společnost, dlouho jsme se neviděly a měly si co povídat. Bylo to milé a konec konců, co je víc než setkání s přáteli, které má člověk rád :-)? To už samo o sobě je dárkem. Včerejší "besídka", dnešní setkání...1
Takže dnes jen rychlopřáníčko, které je snadné, jen musíte mít to správné razítko na embossování. Ale místo razítka lze použít i embossovací tužku a jakýkoliv motiv si nakreslit, zasypat prášekem...a postup už je stejný, to znáte :-) Tady jsou vločky na bílé čtvrtce i bíle embossované, to se mi líbí. Vločka na čtverečku je embossovaná fialově a tím pádem je i bílé přáníčko nalepené na fialovou čtvrtku. Mašlička je z nějaké bonboniéry, tak se mi líbila, že jsem jí všechno přizpůsobila, i když osobně fialovou barvu moc nemusím.  A přáníček není nikdy dost, nikdy nevíte, kdy se vám nějaké bude hodit...;-)
2

Děkuji za  návštěvu a přeji všem krásný první prosincový víkend :-)
 


Komentáře

1 Lucerna Lucerna | Web | 5. prosince 2010 v 12:53 | Reagovat

jj najkrajsie je posedenie z priatelmi, to je ten najkrajsi darcek :) nez ich je co najviac :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA