Scrapbook je droga!

7. ledna 2011 v 23:11 |  STRÁNKY
Konec roku byl tak hektický, že jsem se těšila, jak v lednu odložím všechno scrapovací nářadí a dám si nohy na stůl, do uší sluchátka, do přehrávače nějakou pěknou muzičku a bude relax. Budu chodit na procházky, na kafíčka s kamarádkami, brzy spát a v posteli si číst tu horu knížek co přinesl Ježíšek...Opak je pravdou :-) Já prostě nemám čas na zahálení a nicnedělání, ono mě to ani nebaví :-) Nebo baví, ale jen chvilinku a začnu být nervózní. Vánoce jsou pro mnohé lidi televizní pohádky, mísy s cukrovím, hory jídla a klid. Ani jedno není moje parketa. Vyjma jídla :-). Já už se začínala po pár dnech nudit ;-), lepení mi chybělo. (Pak že není scrapbook droga)! Ale jen co odešel muž do práce, jako že jeden den musel, už jsem byla v pracovně a lepila a medila si :-) A tak jsem si konečně udělala taky dárek pro sebe, albůmek z prvních Vánoc s vnoučkem, a to už je pět let! A jak jsem byla v ráži, nalepila jsem ještě Matýskovi minialbůmek z Legolandu. Ten byl původně zamýšlen jako dárek vánoční, takže byl až  po Vánocích, ale radost byla veliká. Alespoň se v té záplavě dárků neztratil :-)
vánoce
( Album je kartónové od Kety. Podklad jsem natřela bílou akrylkou a razítkovala zlatě, aby každé písmeno bylo jiné. Zdobila jsem střídmě, aby album nebylo moc "tlusté". Svázané je kloboukovou gumičkou, to mám ráda. Pěkně pruží, hezky se tedy otvírá a není uvolněné. Gumičku jsem si ale ozdobila stužkami ).

Na scrapbooku nám skončila celoroční týmová soutěž. Taky už jsem se těšila na konec. Dlouho jsem netušila, že kromě týmů se jede i na osobní body. Hrála jsem za tým. Pak mě kamarádka upozornila, že v jednotlivcích si držím první příčku, nekontrolovala jsem to, ale asi stále. Je pravda, že jsem nulu měla jen jeden týden, když jsem byla na dovolené. Jinak jsem pořád makala :-)  A jak dopadla soutěž? Vyhrály jsme jako tým.  My, Bludičky, jsme měly nejvíc bodů a vyhrála jsem i jako jedna :-) Není to na žádné ovace, prostě je to tak, nemusím scrapstránky dělat kvůli ničemu,  ale CHCI je dělat kvůli sobě.

Na konci prosince jsem ještě dodělala albůmek Náš rok, kam jsem dávala jen hezké věci. Takže je to takové Best Of jaké jsem dělávala dřív. Ale průběžně v roce to jde lépe.
prosinec
Fotky jsou vánoční. Vánoce byly veselé a scrapbookové . Dodělala jsem všechny slíbené kalendáře a Kroniku Ježíšek donesl rozdělanou. I tak byla překvapením, což mě potěšilo.
No a jedeme dále...Už mám napsaný plán, co chci stihmout v tomto roce :-)

Děkuji vám za vaši návštěvu a přízeň a těším se s vámi na písmenkou viděnou i v roce novém :-)
 


Komentáře

1 Haczek Haczek | 8. ledna 2011 v 9:08 | Reagovat

Krásné albumko sis vyrobila :-). Mě taky nebaví nic nedělat, bohužel škola se mi většinou o "zábavu" postará a moje svátky se vezou v úplně jiné (studentské) atmosféře, než bych si já představovala :-(.

Když jsem se dívala na dvojstránku z prosince, tak mě napadl dotaz na golfové album. Předpokládám, že je to to na fotce vpravo dole. Svoje album dělám taky do šanonu. A jsem na váškách, jestli dírkovat přímo do papíru. Nehce se mi ale dávat stránky do euroobalů, protože mi to příjde takové nedostupné. Jak to máš Ty?

2 makiarka makiarka | Web | 8. ledna 2011 v 9:32 | Reagovat

Moc se mi líbí na té poslední Best of stránkách to ošmudlání fotek, dodává to tomu takovou tu atmosféru zimy....a vánoční album...:-)jsem si lámala hlavu...co to máš za papíry a to akrylka se zlatými razítky....
... a jsem na tom stejně jak Haczek...tak mě zaměstnává více bohužel škola...ale zase mám seznam jako ty...že hned jak skončí zkouškové tak se snad podaří plnit letošní plány. Joo a málem bych zapoměla Velká gratulace k tomu vítězství, Bludičko Hanko :-)

3 Hanule Hanule | 8. ledna 2011 v 9:39 | Reagovat

Všechna dílka máš krásná!!! Musím se přiznat, že by mě ten tvůj seznam zajímal:-)

4 KETA KETA | Web | 9. ledna 2011 v 10:11 | Reagovat

Bílé natření alba Vánoce v kombinaci se zlatým razítkem je úžasný nápad. Moc se mi líbí. Vypadá opravdu slavnostně. Fakt se ti povedlo. Stejně tak se klaním před tvou kronikou. Je krásná, aktuální, kompletní a má smysl ;-) Hodně elánu do nového roku!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA