Svatební

25. ledna 2011 v 13:10 |  MINIALBA
Můj pracovní seznam je pěkně dlouhý. V neděli jsem si doma povzdechla, že nevím, co dřív. Že když budu dělat jedno, budu si vyčítat, že jsem to upřednostnila před druhým...Tak popadni co tě první napadne a nic si nevyčítej, děl můj muž. Popadla jsem...kartonové album od Kety a pustila se do svatebního albůmku. Mini zase až tam moc není, rozměr největší stránky je 14 x 25. Měla jsem doma kousek šifónové látky, myslím, že jsem ji vloni koupila v Kauflandu "vše za 30" a chvíli byla jako vánoční ubrus na stolečku. Letos už ne a já ji jen přendavala z místa na místo, až mě napadlo, že bych jí mohla potáhnout ty kartóny na album. Hodily se jen dvě věci- zámky na Loiře a nebo svatba. Se zámky mám jiný záměr, takže svatba.
materiál
Kartóny jsem nejdřív z jedné strany polepila vínovou čtvrtkou ( Conqueror 220 g ), aby látka měla podklad a lépe vynikla. Z "rubu" jsem látku začistila také vínovou čtvrtkou. Takže "lícové" strany kartónu jsou látkové a "rubové" strany jsou jen vínové, papírové. Pak jsem si vybrala fotky. Mám jich uděláno hodně, ne všechny jsem dala do velkého alba a do alba babičce, takže zbylo i pro mě ;-). Všem fotkám jsem zakulatila rohy a všechny hrany obrousila skleněným pilníkem. Fotky ( a vše ostatní ) jsem lepila oboustrannou lepicí páskou, jen korálky Diamondem. Nadpisy jsem nepoužívala, vyjma prvního a posledního. Dělala jsem je mojí oblíbenou technikou . Pak neřeším žádná písmenka, ale mám fonty i barvy jaké se mi hodí.
album
svatba 1
svatba 2
svatba 3
svatba 4
svatba 5
svatba 6
svatba 7
Použila jsem samé levné věci- zbytky stužek, papírů, staré noty, galanterní kytičky, ptáčky z výseků od Kety a když mi došel, tak jsem si ho obkreslila a vystříhla z papíru...papíry jsem razítkovala ( polštářek Windflower za 37 Kč z papírnictví a nemůžu si ho vynachválit ) a inkoustovala jim okraje, přes některé fotky jsem použila text - razítkem - ale to je nutno jen Stazonem, nic jiného na fotce nedrží, některé ornamenty vyšila. Vyhrála jsem si, ale o to mi šlo. Pohrát si, relaxovat, užít. A jedna položka z pracovního seznamu je splněna :-))
detail 2
detail
Děkuji vám za vaši návštěvu a přeji krásné tvořivé dny :-)
 


Komentáře

1 KETA KETA | Web | 25. ledna 2011 v 14:19 | Reagovat

Nááádherné! Na potažení jen zírám. Opravdu sis vyhrála. To vyšívání. :-O

2 Hanule Hanule | 25. ledna 2011 v 18:58 | Reagovat

Hani ty jsi prostě neuvěřitelná!!!!Naprosto úžasné album! Tleskám, smekám zírám! Na mém seznamu jsou teď na první,m místě ukazovací mini pro maminky novomanželů (zakázka od kamarádky). Tak to se budu u tebe mírně inspirovat, především nasávat náladu. Včera jsem v domovském městě nakupovala v nově objevené glanterce krajky a stužky. U Aktijky si vyzvednu Kety báječná razítka a jdu nato :-)

3 Vonver Vonver | 25. ledna 2011 v 19:47 | Reagovat

Krása jako vždy :) spousta nápadů a to pižlání nůžtičkami obdivuji... moje nervy jsou na to slabé

4 isobelka isobelka | Web | 25. ledna 2011 v 22:45 | Reagovat

Nádhera, moc nechápu jak jsi to potahovala látkou. Nechceš ho vzít na srazík?

5 Kammy Kammy | 27. ledna 2011 v 10:41 | Reagovat

Nádherné, moc se mi líbí, jsi šikulka!!!!

6 Haczek Haczek | 31. ledna 2011 v 21:43 | Reagovat

Moc moc krásné. To se mi na Tvých albech líbí, jak si dokážeš vyhrát s každým detailem a používáš levný materiál :-) A vyšívání je úchvatné :o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA