Challenge leden- vyhrála jsem !

5. února 2011 v 13:00 |  SOUTĚŽE
Challenge je jediná "soutěž", kterou mám ráda. Asi proto, že začala v době, kdy jsem já začala se scrapbookem. Hlavně je to výzva, něco, s čím se musí člověk trochu "poprat", něco, kde může zkusit udělat něco jinak, něco nového, něco, co by ho samotného nenapadlo nebo do čeho by nešel. Challenge nám předložila Roberte, která v té době, v roce 2007, byla hnacím motorem mnoha scrapbookových akcí. Byla dál než my, přece jen ve Francii už scrapbook běžel nějakou dobu a my jsme se sotva rozkoukávaly. Ale byla to pěkná doba. Sdělovaly jsme si, kde jsme co koupily, radovaly se nad každým novým úlovkem, novou raznicí, razítkem, stužkou. Pak jsme raznice vozily na srazy a tam všechny šmahem razily kolečka, vločky, jablíčka, hvězdičky...Mělo to svoje nezpochybnitelné  kouzlo. Jsem moc ráda, že jsem zažila  tyhle začátky, že jsem byla u rozjezdu. První challenge tedy proběhla v listopadu 2007, v únoru 2008 jsem poprvé vyhrála. To jsme si ještě diplomy nedělaly. Možná bych mohla požádat Píďu o zpětný diplom ? ;-) Diplomy jsou totiž jedinou výhrou a to výhrou moc milou. Jsou každý jiný, osobitý a osobní. To se mi líbí. Mám diplomy před sebou na stěně jako galerii a v každém je kus její autorky, to mám ráda.  A teď se těším na veselý a barevný diplom od Ekulky:-).
diplomy
Chybí mi ještě říjnový od Markéty :-)

Ekulka vymyslela na lednovou challenge výborné zadání:
něco bílého, proužkovaný papír, 4 knoflíky,  kousek stuhy nebo provázku , něco vystřiženého  a otisk něčeho. Zadání se tak zalíbilo,  že se zúčastnil  rekordní počet scrapařek  - 21. A co je skvělé, že se přidaly i nové scrapařky!
Na mně je teď vymyslet zadání nové, na měsíc únor. A je tady: pokračujeme ve "vaření" a "surovinami" je tentokrát: něco červeného, něco s puntíky, papír s písmenky a něco nescrapového, něco, ce je v kuchni a má vztah k jídlu, něco, co se dá použít na stránku. ( třeba brčko, párátko, špejle, dřívko od nanuka, zavírátko od piva...) . Mě takovéhle "scrap lovy" pořád baví a jsem moc zvědavá, co holky vymyslí a objeví a čím překvapí.
challenge 1
A tohle je moje vítězná stránka. Na fotce je můj nejstarší syn. V šesti letech docela s úspěchem závodil na plachetnici. Víc fotek z vody nemáme, tahle je významná a svým způsobem památeční,  je stará už 27 let.
Proužkovaný papír i něco bílého je jasné, i knoflíky a stuhy, dokonce i provázek. Na otisk jsem použila stavební mřížku ( čtverečky na okrajích ) a kolečko velké je dělané odměrkou ze sirupu na kašel ;-)  a malé špulečkou od nití. Vystřižené jsou vlnky a nadpis.

Děkuji za vaši návštěvu a přeji hezký víkend.
 


Komentáře

1 Martina Martina | Web | 6. února 2011 v 21:25 | Reagovat

Gratuluji ještě jednou, těch diplomů tedy máš. Já mám ty své dva také pověšené vedle nástěnky..tedy tři, ale jeden nebyl za challenge. :-D :-D :-D

2 Kammy Kammy | 7. února 2011 v 11:21 | Reagovat

Teda! To je úlovků! Moc gratuluji k výhře i ke krásné stránečce!!!

3 KETA KETA | Web | 7. února 2011 v 16:40 | Reagovat

stránka je překrásná!!!! moc ti gratuluju. jsem moc ráda, že nemusím mít výčitky, že jsem nehlasovala. kdybys s takovouhle krásou byla na druhém místě, tak bych je i měla ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA