Challenge - únor

28. února 2011 v 21:16 |  SOUTĚŽE
Soutěžíme. Po pravdě řečeno se mi "nesoutěžní "stránka dělala mnohem lépe a radostněji. Ten soutěživý duch mi asi chybí. Ne, že bych z vítězství neměla radost, to samozřejmě mám, ale nepřikládám tomu žádnou velkou váhu. To, že vyhraju nějaké soutěže ještě neznamená, že jsem nejlepší scrapařka ;-). Prostě se jen ta stránka v danou chvíli líbila určitému počtu lidí, ale za týden by se jiné skupině lidí moje stránka třeba vůbec nelíbila. Důležité a jediné podstatné je pro mě to, aby se stránka líbila mně, aby se líbila rodině, těm, kterým ji dělám do alba, nebo jako dárek. To je pro mě odměna a vítězství. Když se muž zadívá na moji soukromou galerii ( stránky zavěšené na šňůře na zdi- vždycky ty nové, než je uložím, chvíli visí ;-) ) a řekne: ty jo, to je krásný! , tak to jsem vyhrála první cenu :-)
A když dostanu hezký komentář od vás a od svých scrapkolegyněk - že jsem něco hezky vymyslela, vymazlila, hezky vyladila, nalepila, ozdobila....tak to mě samozřejmě taky vždycky potěší :-))

Podmínky únorové challenge byly : písmenkový papír, něco červeného, něco s puntíky, a něco, co lze najít doma v kuchyni, co není určené pro scrapbook, ale co lze použít. Byla jsem moc zvědavá s jakými objevy děvčata přijdou, protože já jsem měla v hlavě několik věcí. Včetně zavařovacích gumiček ;-)
Takže jsem si s velkou radostí udělala pro změnu stránku voňavou Itálií.
Podklad této stránky tvoří hnědý papír, který byl jako podklad fólie s obrázkem - ještě jsem ji nepoužila, ale ten papír, který měl být na vyhození ano :-) Písmenkový papír je od chleba - ano , byl v něm zabalený chléb, ve Francii. Obal od sýra - italského - není třeba představovat, pečeť je z láhve vína a obrázek je ze sáčku od bruschette ( ve finále jsme to doma zhodnotili jako okořeněná a opečená kolečka rohlíků. Ale dobré to bylo, to jo! ). Je podlepený bílým kancelářským papírem, protože i když jsem sáček důkladně vytřela, přece jen bych nerada, aby mi časem na stránce prosakovaly mastné skvrny. Známka je vytištěná, to není originál. Okraj je orazítkovaný mými v současné chvíli nejoblíbenějšími razítky od firmy Artemio. Hnědý razítkovací polštářek je z Landshutu - Pic STAMPion.

Děkuji vám za vaši návštěvu a přeji vám příjemnou noc :-)
 


Komentáře

1 Maru Maru | E-mail | 1. března 2011 v 1:29 | Reagovat

Milá paní Hanko,
opět skvostná stránka!!!
P.S.: Úplně cítím tu vůni čerstvého pečiva právě z pece vytaženého,chuť lahodného sýra /ať už italského či francouzského/ a dalších krajových laskomin,mňam ... úžasně se snoubících s temně rudým mokem, ve kterém je schované samotné slunce... M.

2 Kiarka Kiarka | Web | 1. března 2011 v 1:46 | Reagovat

Mě uchvátily všechny ty použité lahodné skvosty natolik, že až úplně na poslední chvíli jsem si uvědomila, že tam máš dvě fotky. Moc krásná stránka a opravdu voňavá.

3 Danas Danas | E-mail | 1. března 2011 v 8:25 | Reagovat

Super stránečka, vůbec by mě nenapadlo použít věci z kuchyně, ale tady je to sladěné do dokonalosti. A tu chválu od manžela závidím :-)

4 Hanule Hanule | 1. března 2011 v 17:43 | Reagovat

Stránka je úžasná a plná nádherých detailů!!! Ta razítka o kterých píšeš, že si jimi dělala okraj, jsou ta "ničící" co jsi mi tuhle ukazovala? Pokud ano, chci je ještě víc :-D I když, já bych je takhle nádherně asi nedokázala použít :-) Opravdu se ti moc povedla!!!

5 KETA KETA | Web | 2. března 2011 v 10:38 | Reagovat

Překrásná stránka plná citu a autentických pokladů. Mám se od tebe pořád co učit. Já nikdy nejsem scrapařkou v akci, ale až po akci ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA