Do kroniky - poslední!

27. února 2011 v 10:18 |  ALBA
To je opravdu konec! Na jaře jsem vždycky natěšená všechno fotit, časem mě iniciativa přejde :-), takže zase jen ty nejvýznamnější věci. Dragonovský turnaj a Beskydy - jako vždy úžasné. Byly tak úžasné, že jsem náš zájezd PGL do Beskyd celý popsala ( na A4 ) a věnovala mu nejvíc místa. Včetně návštěvy Czech Open, setkání s Jimenézem, podepsaným míčkem a úsměvem do mého objektivu :-) Událostí byla i svatba našeho PGL "šéfa" Tomáše . Sezónu jsme zakončili Pyžamovým turnajem na Čerťáku. Mistrovství klubu jsem nehrála, neb jsem se angažovala na scrapařské výstavě v Klatovech a na zabijačkový turnaj na Svachovku už jsme nejeli - nemoc mě zklátila tak, že to nebylo možné. Zima je pro mě regenerací, teoretickou přípravou a hlavně - dělám albumy a zpracovávám dokumentaci přece :-)
Stránku jsem udělala na stránku časopisu, kde zrovna nebylo nic zajímavého ( jenom jak se volila miss a tak ;-) ) - to, že si naše kamarádka zlomila nohu jako nehrající golfistka bylo mnohem zajímavější :-) . Bílý proužek dole je pásek na ruku, který sloužil jako vstupenka ( zadarmo ) po všechny turnajové dny.
A trochu legrace na závěr, to mám ráda.
Děkuji za vaši návštěvu a taky za trpělivost koukat na golfové stránky :-)
 


Komentáře

1 Haczek Haczek | 27. února 2011 v 13:41 | Reagovat

Budou mi tyhle stránky scházet. Všechny jsou zase moc krásné. Ale s tím časopisem, to je skvělý nápad. Ten náramek jsem taky použila na svoji stránku o Czech Open a přesně jako ty jsem do dírek dala brads :-D

2 isobelka isobelka | 28. února 2011 v 20:00 | Reagovat

Gratuluji moc k dokončení kroniky, zvládla jsi to na jedničku a ještě za tak krátkou dobu...paráda. PS. Pepa vypadá v noční košilce úžasně.

3 KETA KETA | Web | 28. února 2011 v 21:01 | Reagovat

je to nádherná kronika. překrásné barvy. krásně jsi všechny zážitky zvěčnila a ještě dokreslila. i mně budou chybět

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA