Lift ve dvou

19. února 2011 v 11:46 |  STRÁNKY
Včera odpoledne jsem dokončovala stránky do golfové kroniky z roku 2009 ( už se to blíží ke konci ) a PC vedle samozřejmě běží a sem tam mi oranžově problikne zpráva na skypu.
Co děláš večer? ptala se Keta.
To je otázka - co by? Scrapuju.  Kouknu na Krause a zase hupky do pracovny, práce čeká.
Nedáme si lift? dorážela :-)
Tak jo! souhlasila jsem s nadšením.
Dodělám ty golfové a můžu se do toho pustit. V noci udělám, ráno vyfotím. Vyber něco ty, posledně jsem vybírala já.

Vybrat stránku na lift pro nás dvě je oříšek. Keta je minimalista, a já zase plácám na stránky spousty věcí. Keta poslala předlohu od Muriel a já se zděsila. Ale nemohla jsem odmítnout a nechtěla ji zklamat.  Nicméně, čím déle jsem se na předlohu dívala, tím víc se mi kompozičně líbila a najednou jsem viděla, co by vše šlo se stránkou udělat.

Fotky jsem měla vybrané hned. Už jsem je několikrát chtěla scrapovat, ale nikdy nebyla příhodná chvíle a nápad. Tohle jim tedy padlo. Jen jsem tam musela "docpat" i tu třetí, ona k nim patří, bez ní by to nešlo.

Věděla jsem, že výrazný podklad je to ono, neb fotky jsou víceméně nebarevné. Výraznější podklad používám málokdy a oranžové kostičky se mi zdály nejvhodnější. Dost výrazné, přesto neubíjející. K těmhle fotkám ( dělala jsem jim trojité čb rámečky ) už se moc odzdob nehodilo, to nebylo na kraječky, mašličky, tisíce papírků ;-)...jen těch pár knoflíků a kousek krejčovského metru. Nápis  "scrapbook walls" je ze scrapbookových papírů, z toho bílého okraje dole.

Moc mě to naše noční liftování bavilo. De facto jsme pracovaly společně, byť desítky kilometrů od sebe. Sdělovaly jsme si po skypu jak jsme daleko, jestli budeme dělat journaling ( doprovodný text ) , jak se nám co daří a  s čím máme trošku potíž...bylo to euforické a fantastické...Práce mi šla krásně od ruky a měla jsem ve finále ( a mám !) ze stránky radost.

Jsem spokojená a mám radost nejen ze stránky, ale hlavně z našeho souznění, z kamarádství, které funguje.

MOJE STRÁNKA:
gabreta
KETINA STRÁNKA:
KETA

Děkuji vám za vaši návštěvu a přeji všem krásný ( u nás je bílo! ) víkend :-)
 


Komentáře

1 KETA KETA | Web | 19. února 2011 v 12:00 | Reagovat

Byla to zábava. Déja vu ;-) Každá činnost a žážitek je umocněný, když se s někým sdílí. A už chápu, proč  jsi strávila tolik času s rámečky.Ale vyplatilo se. dodávají tomu šmrnc. Ten scrapboový okraj scrapbook wall je taky skvělá vychytávka. Stránka se ti moc povedla. A příště stačí říct...vybrala bych něco jiného. I když byla by to škoda, protože stránka se ti neskutečně povedla ;-)

2 Haňule Haňule | 19. února 2011 v 13:37 | Reagovat

Nádherné stránky obě dvě!!!
Dvojité rámečky jsou geniální!!!
P.S.: Hani pošlete trochu sněhu do Brna, tady je zataženo, nevlídno a prší :-( :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA