Liftujeme společně - VÝZVA

2. února 2011 v 18:42 |  SOUTĚŽE
Společné liftování jsme si zavedly před časem nejdříve s Ketou, pak se k nám přidaly další kamarádky. Na scrapbook.cz pak naše dílka vkládáme jako Kočičí úkoly :-), ale zároveň se naše stránky objevují i zde. Dnes jsem, na Haňulino přání :-), vybrala hezkou stránku na liftování, jen bohužel neznám autorku ( dřív jsem si je nazapisovala), takže se tímto omlouvám, i když si to ta dotyčná asi tady nepřečte;-).
Stránkou jsem obeslala kamarádky a zároveň mě napadlo, že bych ji mohla nabídnout i vám, které nahlížíte. Možná doma něco tvoříte, ale ještě jste nenašly odvahu se pochlubit. Nebo ani odvahu začít? ;-)
Liftování je snadná věc. Svoji stránku děláte podle dané předlohy, ale nemusíte se jí držet do slova a do písmene, můžete ji třeba úplně předělat, převrátit, něco ubrat, něco přidat, zkrátka upravit si ji k obrazu svému. Je to takové "tvořivé nakopnutí". Ale můžete stránku udělat úplně stejně podle předlohy, i to je možné. Je to docela dobrý základ na první zkoušku, na první kontakt se scrapbookem, na seznámení se s materiálem. Tak co, máte chuť?
Není to žádná soutěž! Cenu ani odměnu nečekejte, jen dobrý pocit, že jste to zkusily, že jste našly odvahu, že jste zdolaly výzvu, že jste třeba i vnesly něco nového do dané předlohy. Jestli se do liftu pustíte a bude-li se vám chtít, pošlete mi ho na mejlovou adresu ( napište si o ni přes zprávu autorovi v levém sloupci ). Stačí stránku vyfotit ( nebo naskenovat ) v dobrém rozlišení, netrápit se úpravou a poslat. Upravím ji sama tak, aby se dala vložit na blog. Splním vaše přání ohledně identity, všechny vložené stránky budou mít vodoznak a nebojte se, zvětšovat nejdou :-). Došlé stránky bych pak vystavila zde na blogu pro potěchu vám i všem, kdo chodí nahlížet. Přeji vám, které to zkusíte, hodně radosti z tvoření a tady je slíbená předloha - lift.
lift
Stránky zasílejte do ponděli 7.2. do 20.hodin. Moc se těším.
 


Komentáře

1 KETA KETA | Web | 2. února 2011 v 22:24 | Reagovat

stránka se mi líbí moc. jestli mě ty horečky opustí, ráda si ji liftnu.

2 isobelka isobelka | Web | 2. února 2011 v 22:46 | Reagovat

Jsem na tom stejně jako Keta, pokud se dám do kupy, tak se pokusím.

3 Haňule Haňule | 3. února 2011 v 19:29 | Reagovat

Holky přeji brzké uzdravení!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA