Nočníček - liftíček

23. února 2011 v 12:28 |  STRÁNKY
Jsem noční sůva. S večerem stoprocentně ožívám a baví mě vše co dělám. I když mám klid celý den, přesto ten noční je jiný. Na pc mi hraje nějaká příjemná muzička nebo mi bliká skype a sem tam prohodím slovo se svými kamarádkami, lepím si stránky a relaxuju. Je to relax. Je to pohoda. Je to meditace.
Včera večer mi Haňule písla, že našla krásnou stránku od Kelly Goree a  poslala mi ji. Moc se mi líbila. A na základě mého nadšení jsme se domluvily, že si ji liftneme. Teď hned! Poslala jsem ještě SMSky Ketě a Isobelce, ale ani jedna neměla čas, tak jsme do liftu šly jen my dvě. Byl to hezký večer. Hrozně mě to společné tvoření baví. Jsme spolu, přitom si nepřekážíme, nerušíme se, jedeme si svým tempem a ve svém soukromí.
Na tuhle stránku jsem původně hledala jinou fotku, rodinnou, ale při hledání jsem narazila na tuhle ( rabuju albumy dětí- tedy albumy, jsou to šanony! ) a najednou jsem ji na stránce viděla. Mám ještě jednu podobnou fotku, kde je syn jen sám, v detailu, ale chybí tam kus babiččina domu, ten stůl a stromy...Zadívala jsem se na fotku a vrátila se v čase. Vzpomněla jsem si na ten stůl, deštěm ošlehaný tak, až dřevu vylézala léta, rozviklaný, ale stojící ve stínu staré hrušky. Tam jsem si rozložila knížku, něco na pití, štrůdl od babi...a kluci si v zahradě hráli celý den. Byla to kouzelná zahrada plná stromů a jen s málo záhonky. Tam byly je jahody a květák. Tím, že zahrada byla tak trochu zanedbaná, byla pro mě i pro kluky zajímavější.
Vzpomněla jsem si nad fotkou i na Trnkovu Zahradu :-). A strašně, opravdu hodně moc, mě stránka bavila. V té hnusné únorové zimě mi bylo tak letně příjemně, skoro jsem cítila vůni rozpáleného dřeva a trávy, lehký větřík v listech  stromů i babiččiny šouravé kroky...
Díky, Hani, za báječný večer. Byla to několikanásobná radost.

Moje stránka :
moje
Haňulina:
hanule
Děkuji vám za návštěvu a přeji krásný, byť mrazivý, ale sluníčkový den :-)
 


Komentáře

1 Haczek Haczek | 23. února 2011 v 15:12 | Reagovat

Ta stránka od Kelly Goree je skvělá, ukládám si ji pro případné budoucí použití :-). Stránky se vám moc povedli. Na Tvojí stránce obdivuji toho ptáčka. Haňulina stránka je mi ale o něco bližší a má skvělý autobus :D.
P.S.: Díky za mail.

2 KETA KETA | Web | 23. února 2011 v 16:42 | Reagovat

ROzhodně další stránka s duší. Má krásné retro barvy k fotce. Moc jí sluší nadpis. Zaujal mě okamžitě. Večer jsem vám záviděla. já seděla nad účetnictvím :( nad scrapem by bylo lepší

3 isobelka isobelka | Web | 24. února 2011 v 7:44 | Reagovat

Jo, jo, moc krásné obě stránky, super předloha. Já pro změnu šla spát, ráno jsem měla v devět nástup na zumbu. Příště kdyby to šlo v pátek, prosím, prosím.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA