Přáníčko pro muže

4. února 2011 v 13:26 |  PŘÁNÍČKA A DÁRKY
U nás se blíží čas veliké oslavy. Vybrat dárek pro muže, zvláště má-li nějaký koníček  ( přinejhorším alepoň lásku  jídlu :-) ), není problém. Ale přáníčko? Mužské a hlavně ne moc pracné, protož se obávám, že si ho žádný muž nebude schovávat do šuplíčku mezi svoje oblíbené věci.  Našla jsem docela vtipné a fakt jednoduché přáníčko pro muže a vyrobila jsem hned dvě - jedno cvičné, to s havajským vzorem ( konec konců přát někomu Havaj, to je to njlepší ;-) ) a pak už to finální. Je lepší použít čtvrtku, tak 220 - 240 g,  a oboustrannou, aby z rubové strany byla nějaká barva - pak se košilka dovnitř udělá z bílého papíru. Na ni se  píše přáníčko :-) Malinké dřevěné kolíčky se dají koupit v každé prodejně s výtvarnými potřebami.
košilky
košilka

Děkuji vám za vaši návštěvu a přeji vám krásné víkendové tvoření "košilek", jestli se do nich pustíte. Vlastně, blíží se Valentýn, tak by se možná mohlo přáníčko hodit ;-) 
 


Komentáře

1 Ivulka Ivulka | E-mail | 4. února 2011 v 15:31 | Reagovat

Krásná přáníčka a polopatický návod, určitě se do jednoho pustím a možná černé se střihem fraku nebo žaketu by mohlo fungovat jako přání kamarádovi ke svatbě...:o)

2 Martina Martina | Web | 4. února 2011 v 19:48 | Reagovat

Vypadá nádherně, třeba někdy vyzkouším, já na ta přáníčka moc nejsem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA