Sketch

16. února 2011 v 22:02 |  TROCHA TEORIE
SKETCH, někdy taky SKETCHES, jsou jakési předlohy pro tvoření stránek. Bývají to obvykle jen černobílé kresby, návrhy stránek pro různé formáty a dokonce i pro přáníčka. Na předloze vidíte, kolik budete potřebovat papírů, fotek a jak velkých, jak budou fotky na stránce rozložené, kde budou ozdoby, nadpis, případně jiné texty. Sketche bývají pro mnoho scrapařek nezbytným pomocníkem. Někdo prostě tvoří rád, ale vymyslet stránku mu nejde. Nemá nápady ani fantazii. Mnohé z nás vyhledají sketche když se jim nedostává vlastních nápadů. To se prostě může stát každé. Nic na tom není. A sketchů je plný internet:-) V cizině dokonce vycházejí knížky plné sketchů, v každém scrapbookovém časopise se najde několik nakreslených předloh. Předloha není nijak svazující, i tady máte spoustu prostoru si ji upravit tak, jak potřebujete. Někdy je sketch jenom to, co vás "nakopne" aby ve vás vyvolal vlastní nápad. Proto pracovat podle předlohy není nic špatného, naopak, pro mnohé a to nejen začátečníky, je fajn, když ví, kde co bude a nemusí se stresovat tím, že rozstříhají drahé papíry a nebo si zničí fotky.
Moje "ovečky" si přály společně pracovat podle sketche na naší pravidelné schůzce. Jenže...přepadl mě nějaký bacil, který mi znemožnil setkání :-( a tak jsem sketch poslala po kamarádce. Holky neměly pevné vedení ;-) a stránky nedodělaly. Takže dávám zatím jen moji stránku a třeba ji ještě doplním dalšími, až mi je pošlou :-).
PS. Poslala Zdenka :-) a donesla Míša
sketch podle Julie Blanc
sketch
moje stránka: GABRETA
kolo
ZDENKA:
zdenka
MÍŠA:

DANCA:
Děkuji vám za vaši návštěvu :-)
 


Komentáře

1 Haňule Haňule | 17. února 2011 v 10:35 | Reagovat

Nádherná stránka Hani!!! Přeji brzké uzdravení!!!

2 KETA KETA | Web | 18. února 2011 v 10:53 | Reagovat

Moc povedená stránka!! Vystihla jsi přesně barvy papírů k fotkám. Ta žlutá to skvěle doplnuje a oživuje. Zdobení je taky úžasné. vystihuje atmosféru.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA