Výhra

2. února 2011 v 13:49 |  SOUTĚŽE
Vloni touhle dobou jsme měly ( tím myslím scrapařky na scrapbook.cz ) za sebou měsíc celoroční soutěže týmů CTS. Zpočátku mě bavila, měly jsem bezva tým, večer na skypu jsme rozebíraly témata, i leccos jiného:-), bylo to takové nové, hektické, srdečné, nabušené :-). Dělala jsem album z dovolené a stránky mi pěkně přibývaly. 
Ale po prvním bodovaném měsíci došlo na podivnou diskusi o správnosti a rovnosti bodování ( já obecně nejsem pro žádné body za stránky, které si tak jako tak chci udělat, to je jako bych dostávala body za vše, co doma pro rodinu  uvařím ;-)  , ale do soutěže jsem šla, neb jsem asi čekala víc, nemyslím body, ale víc jakéhosi kolektivního kontaktu, víc spolupráce... a to se bohužel nestalo), o tom, co je ještě spravedlivé a co ne, co splňuje podmínky...atd...a to mě docela otrávilo. Pracovala jsem pilně dál, ale už to nebylo takové fajn jako na začátku. Tvořila jsem si stránky, alba a jiné projekty tak jako bych to dělala i bez soutěže, takže jako motiv jsem soutěž nepotřebovala, a týmová spolupráce mi nějak unikala, když stejně nebyla...nemohly jsme si pomoci třeba v době nemoci nebo dovolené. Stále byl večerní skype, ale pomalu uvadal, soutěž se stala po pár měsících rutinou. Někdo ji vůbec nebral jako soutěž, někdo zase velmi :-). Ke konci roku vyvrcholila honba za body. Ani jsem nevěděla, že se boduje kromě týmu i jednotlivec. Nojo, mám prostě ten čas ( to není povzdech, to je hurá!!!, jsem za svůj čas vděčná ) a tak se scrapbooku můžu věnovat tak jak chci, téměř denně a celým svým srdcem. Mám  ještě mnoho "úkolů" a plánů před sebou, mám třicet let skluzu a dohánění :-), mám stovky fotek a dlouhý pracovní seznam.
Takže...vyhrála jsem. Vyhrál i náš tým. Původně se nehrálo o žádné ceny, ale nakonec Katie nakoupila různé věcičky...a dnes přišel od Katie balík. Papíry, razítečka, kytky, svorky, knoflíky, stuhy...Vybrala jsem si. Knoflíky svorky, kytky jsem si nevybírala, těch mám dost, ale z razítek, která byla jen pro mě, mám radost! Miluju razítka :-) A co mě dostalo a dojalo...to byl ručně namalovaný hrnek s kočičkami - jmenovitě - Gabretě a druhý Jítě. Takže balím krabici a posílám dále do týmu - Jítě! Děkuji, Katie, za vše, co jsi po celý rok dokázala, co tvoji práci, píli, neustálou starost, evidenci ! A děkuji i týmovým spoluscarpařkám, za večerní pokecy na skypu, za hecování, za poznání. A jsem ráda, že letos máme podmínky ( baví mě ) bez bodů!
moje ceny
hrnek
Tak jsem si hned udělala kafíčko a napsala vám ;-)

hrnek 1
Děkuji za vaši návštěvu a přeji vám radostný tvořivý den :-)
 


Komentáře

1 Iveta J. Iveta J. | E-mail | Web | 2. února 2011 v 16:13 | Reagovat

Ahojky, zdravím po dlouhé odmlce. Mám vždy štěstí,že se trefím na nějaké, hlavně od srdce vložené psaní od Tebe. Naposledy to bylo ve vánočním čase, kdy jsi vložila soutěž o krásnou vlastnoručně vloženou věcičku k výročí Tvého pracovního nadšení pro tuto činnost. Už tenkrát mne to dostalo a dnes opět. Psaní se sice netýkalo mne osobně, ale cítím z něj upřímnost  a zároveň ztotožnění. Spousta soutěží je v současné době znehodnocena právě různým bodováním či množstvím vložených hlasů. Ideální je nestranná hodnotící komise, ale toho se těžko dosahuje a co si budeme nalhávat, pak se ze zábavy počne nějak vytrácet radost z okamžiku a z pocitu dobře vykonané práce, která třebas má někdy obohatit nejbližší, tak pro nás je milovanou činností, která naplní, zklidní i projasní den . Proto je lepší nic neočekávat, vytvářet pro potěšení a o to máme více radosti, když výhra přijde nečekaně z čista-jasna. Je to určité zadostiučinění, že svět ještě není tak zkažený, jak vypadá. Grartuluji za srdce a přeji spoustu krásných nových výtvorů, ke kterým byla cena určena a které jistě najdou své uplatnění.

2 Haňule Haňule | 2. února 2011 v 16:34 | Reagovat

Tedy hrneček je nádherně malovaný!!! Ten za to stál. CTS měla své mouchy, ale co je nemá, že. Hlavně, že tvoříš krásné věci :-)

3 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 18. června 2011 v 5:01 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA