Kouzlo osobního prodeje

22. března 2011 v 0:07 |  PELE-MELE
Před rokem jsem pustila do světa svoji první ( a tehdy i jedinou a první v Česku ) knížku o scrapbooku. Dala mi hodně práce a dala jsem do ní hodně ze sebe. Je to dobrá knížka, má co říct a co naučit. Neprodávám ji nikde v knižní distribuci, ale jen zde, na internetu a kurzech, které vedu. V tomto osobním prodeji tkví velké kouzlo, alespoň tedy pro mne.
V drtivé většině si s těmi, jimž knížku prodávám, vyměním i pár slov po mejlu. Někdy opravdu jen pár, někdy korespondence pokračuje. Dozvím se něco o té které paní, kde žije, co ji baví, jak daleko je se scrapbookem, co se chystá tvořit… Někdy se kupující vrací s dotazy a já je ráda a osobně zodpovídám.
Někdy dostanu slova chvály a díků, někdy dostanu milý dopísek, a někdy i dáreček :-)
Když vyndám z dopisní schránky obálku ( už to samo o sobě je dárek, protože dopisy miluju, ale poštou mi jich přijde jen pár do roka ) a v obálce je milý dopis a dárek , třeba jako nyní - krásné záložky do knihy - je to největší odměna, která se nedá penězi vyčíslit. Je to největší radost, protož vím, že tam někde čtou ty moje stránky lidi, kteří se mi ozývají, kteří ví, že když budou potřebovat poradit, nebo jen tak popovídat, jsem tady, na radu i na kus řeči . To mě naplňuje čistou radostí.
Děkuji vám za vaši návštěvu, za komentáře, za podporu...Krásné jaro všem :-)
 


Komentáře

1 Haczek Haczek | 22. března 2011 v 9:43 | Reagovat

Jéé, ty jsou hezké, ty bambulky jsou super nápad :-)

2 Hanule Hanule | 22. března 2011 v 19:52 | Reagovat

Zae písmenka nabitá pohodou a milým úsměvem :-) Nádherné jaro i Tobě Hani!

3 Luna Luna | 23. března 2011 v 10:20 | Reagovat

Já se sem chodím také pravidelně nabíjet - i když nekomentuji - vše čtu a nasávám ... Děkuji Hani a přeji krásné sluníčkové jaro!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA