Scrap diktát

15. března 2011 v 14:53 |  STRÁNKY
Jak z názvu vyplývá, zadání stránky je nadiktováno slovně. Což je trochu těžší, protože někdo jako já, kdo nemá rád návody a většinou se v nich vůbec nevyzná ( takže je radši ani nečte ;-) ) se musí zorientovat v tom, co někdo slovně popíše. Ono to vypadá snadně. Když píšu slovní zadání já, vůbec nechápu, že tomu někdo nemůžu rozumět, když jsem to přeci napsala tak jasně a srozumitelně :-)
Slovní diktát tento měsíc zadávala Haczek a je jasně poznat, že studuje techniku- popis byl matematicky přesný. Jen já jsem si ho potřebovala upravit ke svým fotografiím. Když jsem zjistila, že na stránku potřebuju fotky jiných rozměrů, musela jsem změnit rozměry i polohy ostaních papírů, a tím jsem vybruslila z toho, že mi najednou ( z původního návrhu ) zacházel papír a já nevěděla, kam s ním :-)) ( podle zadání jsem si nejdřív "nanečisto" vystříhala tvary z bílých papírů a skládala je podle popisu) . Nicméně, když jsem si vystříhané tvary potom poskládala na stránku, velmi se mi líbila, i když vypadá nakonec trochu jinak než originál. Ve finále jsem moc spokojená. Fotečky jsou prastaré, dokumentační, ze života, ilustrující dobu, místo a čas ve kterém jsme žili...a nebylo to jednoduché. S odstupem času ale úsměvné :-)

Předloha od Alexandry:
Moje stránka:
Děkuji za vaši návštevu :-)
 


Komentáře

1 Hanule Hanule | 17. března 2011 v 17:02 | Reagovat

Stránka je naprosto nádherná!!!

2 KETA KETA | Web | 18. března 2011 v 15:33 | Reagovat

Nádherná stránka. Brads skvěle umístěné. Výběr papírů se mi taky moc líbí. Celá amosféra stránky....Super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA