Scrapsraz

27. března 2011 v 20:58 |  KURZY A SETKÁNÍ
Protože to mám ze všech scrapařek domů úplně nejdál, dojela jsem před chvílí a jako blázen hned letěla k počítači stáhnout fotky a napsat článek. Vy nevíte o čem ? No přeci o tradičním, už šestém, celorepublikovém scrapsrazu.
Tentokrát ( ze šesti srazů jsem byla pořadatelkou pěti ;-)) jsme pořádaly sraz v Lukách u Jihlavy a mám takový dojem, že konečně jsme našly místo vyhovující svojí dostupností ve středu republiky, dostatečně velké, světlé a pohodlné i pro příští srazy. Bylo to dlouhé hledání, dopisování si a telefonování s různými penziony a ubytovnami, než jsem objevila Erudito.
Keta se stala ředitelkou přes tvoření a zajistila luxusní, bohaté a krásné tvořivé balíčky.
Isobelka ( ta , která dbá nejvíc o svoje zdraví a linii ) se stala kapitánkou přes proviant ;-)
a na mě zbylo všechno ostatní .
Hlavně nervy a starost, aby všechno klaplo, nikdo se neodhlásil ( nakonec tři odpadly ), nikdo si nestěžoval, všechny byly spokojené a při chuti akci zopakovat i další rok.
Povedlo se!
Obchůdky ( ó, ta slast pohrabat si naživo všemi těmi papíry, svorkami, kytičkami, razítky, stužkami…) , tvoření, večerní zabava a noční pokec na pokojích…krásné stránky, minialba, albumy, fotky , dárky….

V pátek jsme přijely, v sobotu tvořily, večer si hrály, v neděli tvořily a učily se…všechny dny nakupovaly, seznamovaly se, povídaly ( nejen o scrapu, fotkách a přilehlých aktivitách ;-) ) , jedly, pily, spaly ( málo ) , povídaly ( hodně ) , zpívaly, fotily se….prostě víkend snů - žádná starost o děti, manžely, králíky, psy a kočky, prádlo, žehlení a vaření…prostě NÁŠ TVOŘIVÝ A ZÁBAVNÝ SCRAPVÍKEND!

Více napoví obrázky, slovy to stejně nejde tak výstižně ;-)
Vyrobila jsem 36 pamětních listů a Ekulka do nich vytvořila svoje nezaměnitelné figurky. Protože byly pamětní listy osobní, velmi mě bavily - za každým jsem hned viděla jejich budoucí majitelku a tak třeba i mapička byla s místem jejich bydliště a tak podobně ;-)

Obchůdky byly denně v obležení scrapmateriálu chtivých scrapařek. Kdo jen prošel kolem, neodolal a prohrábnul pár krabic ;-)

Naše ručičky se jen míhaly mezi papíry a dalšími věcičkami a objevovaly stále nové a nové poklady.

Přípitek ( na který jsem nakonec zapomněla :-) )
Před večeří.
Scrap dort vyrobila Katie a na to, že dobrovolně přiznává že nepeče, byl nejen krásný, ale i chuťově výtečný, takže spolu s reklamou...jeden kousek nestačil...;-)

A po večeři se stoly prohnuly několika desítkami albumů a albůmků a už se prohlíželo. Všechny stránky vypadají ve skutečnosti mnohem lépe než vyfocené na internetu, takže jsme se znovu kochaly a znovu divily a obdivovaly.
...a stále albumy....
víno, ženy , zpěv :-)
Po dlouhé noci nastalo klidné ráno a tvořivý den. Na stoly jsme už večer nachystaly balíčky se scrapmateriálem a mnohým překvapením a těšily se na ohlasy našich kolegyněk :-)
Tvoříme třicítkovou stránku a posléze i minialbum na téma "cestování, dovolená, výlety, výpravy, putování, tábory..." atd.
Z hotových stránek jsme si udělaly galerii. Nesoutěžily jsme. Naštěstí! Všechny stránky byly nádherné.
Za nedělního sluníčka ještě hromadné foto, zabalit, rozloučit a zpátky domů, do reality všedních dnů. Ale nabité spoustou nejen scrapovací energie. Setkání s přáteli, s lidmi se kterými si máte co říct , které rádi vidíte a oni vás, je vždycky přínosné, milé a nabíjející. Dopolední sluníčko, které vykouklo po deštivé sobotě bylo téměř symbolické :-)
Tak zase za rok, přátelé!

více fotek je zde
*********************************************************************************************************************************************
Děkuji vám za vaši návštěvu :-)
 


Komentáře

1 melina melina | 27. března 2011 v 21:24 | Reagovat

šmankote, jsem si vůbec neuvědomila že na té společné foto takhle čním vepředu, no to jsem jelito! huups..

2 Gabreta Gabreta | 27. března 2011 v 21:29 | Reagovat

Na té společné fotce ti to nesmírně sluší, ostatně jako vždycky : ;-)

3 Ivulka Ivulka | E-mail | 27. března 2011 v 21:37 | Reagovat

Je vidět, že jste si to maximálně užívaly. Myslela jsem na vás všechny a těším se, že v galerii uvidím všechny stránky. Ze stejných výchozích materiálů a s jedinečným přístupem!!

4 Kiarka Kiarka | 27. března 2011 v 21:42 | Reagovat

Hani..:-) jsi rychlík...společná fotka perfektní...to sluníčko bylo fakt,jak objednané. Díky moc za vše...

5 Hanule Hanule | 27. března 2011 v 22:59 | Reagovat

Bezvadná a aktuální reportáž jako vždy Hani!!! :-)
Jsme to ale kočky šikovné!!!

6 isobelka isobelka | Web | 27. března 2011 v 23:59 | Reagovat

Jéé, koukám, že sis pospíšila, já ještě ani nestačila stáhnout fotky, super reportáž.

7 Tereza Tereza | Web | 28. března 2011 v 0:15 | Reagovat

Pročetla jsem, prolustrovala galerii a stráááááááášně mě mrzí, že jsem nekonec nemohla jet :( Ale mám velkou radost, že jste si to užily, bavily se, odpočívaly a vytvořily krásné stránky, které budou dělat radost :) A těším se, že vás uvidím při nějaké jiné přiležitosti (a doufám, že to bude brzy).

8 Míša Míša | 28. března 2011 v 10:38 | Reagovat

Už když jsem zjistila, že v tomto termínu je pro mě scrapsraz nedostupný mi to bylo mooooc líto, ale teď se mi chce skoro brečet. A to jsem se měla na své akci báječně, ale představa krásného hňoucáníčka je neskutečně dráždivá. Děvčata, vypadá to báječně a je mi jasné, že realita byla ještě o 1000% lepší. Snad mi to vyjde příště...

9 KETA KETA | Web | 28. března 2011 v 16:45 | Reagovat

bylo to skvělé!! dobře jsme to udělaly ;-)) A jsem moc ráda, že jsme donesly ty televizní stolky z pokojů a tvořily všechny. Byla by škoda, kdybys tak krásnou stránku a album nevyrobila!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA