Sériová výroba :-)

18. března 2011 v 19:20 |  PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Celorepublikový scrap sraz se najednou přiblížil mílovými kroky. Pořád byl tak daleko, že jsem veškeré přípravy odkládala a považovala za zatím nedůležité, až najednou nevím co dřív. Vyrábím s pomocí jedné kolegyňky překvapení pro všechny účastnice srazu. Je to manufaktura, pásová výroba, ale přesto mě pořád ještě baví a dělám ji ráda. A když vidím výsledek :-O, tak se moc těším, co budou holky říkat, představuju si , jestli budou překvapené a jestli mile :-) ( už za týden ! )
Ale to není jediná práce, co mám ( kromě toho, že musím napsat všem rozpočet, vytisknout seznam jídel, neb když někdo zapomene co si objednal, tak abych byla se seznamem připravená ;-), vytisknout seznam účastnic rozdělených do pokojů, připravit si jmenovku, sepsat co vše budu potřebovat...prostě pořadatel :-O....a nakonec si také vybrat fotky na stránku a na minialbum… ) , ještě musím udělat diplomy za únorovou challenge a do toho mě můj muž poprosil, jestli bych mu udělala diplomy na víkendový turnaj. Naštěstí jich je jen deset , takže to je sériovka. Udělala jsem všechny stejné, jen pár odlišených barevně. Takže jeden večer jsem si připravila všechny komponenty, vytiskla nápisy, vystříhala, oinkoustovala, podlepila…a další den už jen brala z hromádek a lepila a lepila. To bylo hned.
Pavle, tak doufám, že vyhraješ! Neb ty diplomy jsem dělala hlavně kvůli tobě, když jsi mě tak hezky chválil můj scrapbook !:-)
Děkuji za vaši návštěvu a přeji krásný a úspěšný víkend všem :-)
 


Komentáře

1 Hanule Hanule | 19. března 2011 v 22:18 | Reagovat

Tedy Hani, ty jsou nádherné, dokonalé :-) Já nestíhám tvořit :-( Až na srazu :-) Ale už se moc těším na všechna Vaše překvapení :-) A HLAVNĚ NA TEBE ;-)

2 Haczek Haczek | 20. března 2011 v 10:57 | Reagovat

Moc krásná sériová výroba. Já mám teďka taky dost nestíhací období :( Už se moc těším na překvapení :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA