Scrapschůzka - duben

7. dubna 2011 v 10:45 |  KURZY A SETKÁNÍ
Tentokrát ne ve čtvrtek , ale jako za starých časů - středeční polední sirény nám odhoukaly schůzku a v šest jsme se sešly :-)
Naše schůzky už mají svůj řád. Holky připraví stoly, pak nastane "chlubení" - měsíc je dlouhá doba na to, aby každá doma udělala stránku, albůmeček, notýsek...a je třeba se pochlubit, ukázat, poradit si...A pak práce. Minule jsme dělaly notýsky, dnes byl "čas pro čaj " . Chtěla jsem to pojmout opravdu čajově a vařit čajíky, jenže to už jsem vážně nepobrala...konvici, hrnky...pokaždé jedu s nabaleným kufrem ( papíry, zboží, které předávám, krabici s materiálem na naše tvoření...) a holky se mi smějou, že si sousedi myslí, jak jezdím každý měsíc někam na dovolenou. :-)
Holkám se moc líbilo čajové přáníčko, takže kromě mini tea bag albůmku jsme dělaly čajová přáníčka. Povedla se, že ? :-)
A po schůzce je ještě tradiční rozbor ;-) v naší již zavedené hospůdce, u pizzi, lambrusca, kávičky, čajíku. Včera večer jsme ještě naplánovly sobotní výlet do Landshutu, tak doufáme, že bude hezky a že si to užijeme.
Albůmek Řecko vytvořila Míša.

Albůmek z Anglie si během své nemoci vyrobila Terezka, takže je prudce aktuální!

Včerejší práce mých "oveček", přičemž některé jsem zase nestačila vyfotit :-(
***********************************************************************************************************
Děkuji za vaši návštěvu a přeji vám krásný sluníčkový den :-)
 


Komentáře

1 Míša Míša | 7. dubna 2011 v 12:25 | Reagovat

Hani, ty to vždycky tak hezky napíšeš... A tak nás hezky pochválíš. Já myslím, že se právě na tu pochvalu za svoje stránky každá z nás moc těší. A ty s ní naštěstí nešetříš. To je pak radost něco tvořit :o)

2 Hanule Hanule | 7. dubna 2011 v 17:06 | Reagovat

Všechna dílka jsou náherná!!! A obzvláště se mi z vystavených věcí líbí album Anglie, které je v mých milovaných barvách, prostě šálek mého čaje :-)

3 Maru Maru | 7. dubna 2011 v 17:57 | Reagovat

Jste šikulky!!!

4 Haczek Haczek | 7. dubna 2011 v 19:09 | Reagovat

Všechna dílka jsou krásná :-). To se máte, že jedete do Landshutu, nezapomeň zase vyfotit, co sis přivezla, ať se můžu kochat a slintat ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA