Challenge - duben

2. května 2011 v 11:25 |  SOUTĚŽE
Stala se báječná věc. Challenge minulého měsíce vyhrála stránka od scrapařky, která byla úplným nováčkem a tak, když zadávala nové téma, snažily jsme se jí s Isobelkou a Katií hodně pomáhat ( ještě mám husí kůži z toho, jak jsem zadávala challenge poprvé, jak jsem byla vytrémovaná, jak se mi dokonce povedlo stránky vložit i se jmény…takže hned každý věděl…tedy on stejně každý věděl, neb se všechny už poznaly podle dětí na fotkách, i podle stylu…ale stejně to byl kopanec…) a dodat jí důvěru, aby se nebála. Nebála se a zadání bylo bezvadné - černo- bílá stránka s jednou barvou navíc + provázek + prošití. Sice jsem čekala větší účast, neboť zadání mělo velký potenciál, ale…Takže jedenáct stránek. Z toho moje dvě ovečky ! :-) Nehecovala jsem je, prostě to tak vyšlo, že cítily, že tohle je ono a že to chtějí. Mám velkou radost z jejich stránek a kladných ohlasů na ně. Moc se jim povedly. Tak jako i všem ostatním. Takže vítězství bylo zasloužené. Vyhrála Melina s překrásnou stránkou, přesně v mém duchu ( můj muž říkal: to je tvoje? Ne, odpověděla jsem, jen máme stejné francouzské vzory ;-) ) druhá byla Haňule a třetí Hazcek. Překvapivě se na stupně vítězů dostaly stránky A4. Což je pozitivní zpráva, že už to není jen o klasických třicítkách. Mám z této challenge velkou radost, zvláště, když zadání té nové - květnové - vyhlásila tentokrát z druhého místa Haňule.
A tady je moje stránka.
Byla jsem ve druhé třídě a vdávala se moje milovaná teta Dana. Měla jsem nové kotníkové bílé botky a plisovanou sukénku z pleteniny. Pamatuju si to velmi dobře. I to, jak jsem byla s maminkou u holiče:-) I to, jakna svatbu do Bechyně jel z vesnice, kde teta bydlela, svatebčanů plný autobus. Babička měla hospodu, sice už nefungovala, ale na svatbu ano. Strašně se mi líbilo pobíhat mezi hosty a nosit jim na talířcích párky. Taky se mi líbilo, uzmout si tetin závoj a prohánět se s ním na dvorku kolem hnojiště. Myslím, že jsem dostala vyhubováno. Taky se mi nechtělo spát, když v celé chalupě byl hlomoz, tolik lidí a zpěvu. Teta měla ke svému bílému kostýmku krásně růžový kabát, z takové mačkané látky. Kabát měl velký límec, kapsy a veliké knoflíky. Prostě výkřik módy. Když mi bylo tak 12, 13 let, tak jsem kabát zdědila. Někde jsem v něm i na fotce. Parádní ještě i po létech. Proto ta růžová, prostě tam byla....Moje milá teta, a ani stejda, už nejsou...zemřeli mladí...a já na ně, zvláště na tetu, moc ráda vzpomínám. Teta mi byla blízká ve všem, milovala jsem ji, i Bechyni...
*************************
Zde jsou stránky mých "oveček" - Terky a Gábiny.

Děkuji vám za návštěvu a přeji vám krásné májové dny plné lásky :-)
 


Komentáře

1 Míša Míša | 2. května 2011 v 17:48 | Reagovat

Teda vy jste takový šikulky!!! Všechny tři! Stránky jsou naprosto fantastický. Překvapila mě Gábi, že má stránku také v jiné barvě než je její oblíbená béžová. Vezmete originály na schůzku, že jo? Už se těším, pa.

2 Milena Milena | 3. května 2011 v 10:47 | Reagovat

Nádherná jemná stránka. Už na ni koukám třetí den.:-) . Tvým ovečkám se také moc povedly. Ani se nedivím. Mít takovou paní učitelku....

3 Malá tvořilka Malá tvořilka | E-mail | Web | 3. května 2011 v 13:06 | Reagovat

Ta barevná kombinace černobílé s růžovou se mi strašně moc líbí. Papír s notama mi doma leží už pár let a pořád nevím, kam  s s ním. Mám v sobě nějaký blok...dát ho někam, co se netýká hudby, mi přijde "divné" :-) A přitom u Tebe vidím, jak to vypadá hezky. I stránky Tvých oveček jsou moc pěkné.

4 Kamča Kamča | 4. května 2011 v 12:10 | Reagovat

Obdivuji tyto stránky i styl...zdá se mi hodně náročný a netroufám si na něj...moc krásné!

5 Hanule Hanule | 4. května 2011 v 21:32 | Reagovat

Všechny tři stránky jsou naprosto fantastické!! Tleskám!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA