Poslední letošní...

4. června 2011 v 5:50 |  KURZY A SETKÁNÍ
Ve čtvrtek jsme měly s mými "scrapovečkami" poslední schůzku v letošním školním roce. Scházíme se ve škole a tak máme prázdniny jako školní děti. Dokonce jsme ve čtvrtek dělaly i maturitu ;-). Připravila jsem pro děvčata "záludné" otázky a úkoly a trochu jsme si zablbly. Pavla měla narozky a já co nevidět, tak jsem koupila dort a lambrusco a vařily jsme kávičku a pro těhotné čaj :-) a pěkně jsme si to užily.
V první řadě jsme ale měnily ATC kartičky , i když ne všechny se pochlapily! ;-) Pavla, Terka a Iva měly překrásná "átécéčka", a když přišla Hanka s Dášou, bylo další překvapení. Zvlášť ta Dášina se mi líbila moc, i když nedodržela cestovatelské téma. Zato byla její ATC naprosto originální a didaktická - třeba ta z anglických dějin, která ale nepustila z ruky, neb prohlásila, že k nim má citový vztah :-). ATC nás prostě nadchly a na prázdniny jsme si daly úkol vytvořit další.
Schůzku jsme jako vždy ukončily v naší domovské hospůdce a probraly i ty nescrapbookové věci... diety, muže, prázdninové setkání, plánovaly "žranici" do středověké krčmy v Písku…atd…:-) Určitě se uvidíme dřív než za dva měsíce…
"Scrapmaturitní" test se záludnými otázkami :-)
Test zručnosti...okouný ze srazíku ;-)...stříháme nejdelší pruh papíru z A4
Vyhrála Zdenka, její pruh papíru byl dlouhý přes dvě a půl učebny!
Na přáníčko měly všechny shodný materiál ...a málo času ;-)
ATC od Pavly a Terky
ATC od Ivy, Zdenky a Gábiny
ATC s Vinnetouem - od Dáši - jsem nemohla odolat, to je moje vzpomínka na dětství...

A vrcholem všeho byl dárek, který jsem dostala od Terky a Pavly. Minule jsme v mém francouzském časopise objevily tuhle krabičku a Terka ji prostě "okopírovala" bez návodu a je naprosto úchvatná. Udělaly mi , holky, velikánskou radost :-))
Děkuji vám za návštěvu a přeji pohodový víkend :-)
 


Komentáře

1 Ivulka Ivulka | E-mail | 4. června 2011 v 8:56 | Reagovat

Věřím, že takový pracný a nečekaný dárek udělá vždy radost. I já se připojuji k určitě dlouhé řadě gratulantů a přeju vše nejlepší a spoustu nápadů a hlavně pevné zdraví!!!

2 Hanule Hanule | 4. června 2011 v 16:10 | Reagovat

Krásná reportáž plná pohody, jak to umíš jen ty :-) Krabička je naprosto fantastická!!! Myslím že holky pomalu dohánějí nebo překonávají svého mistra :-) A jsem přesvědčena, že Ti Tvé báječné ovečky byly seslány jako odměna, za to jaká jsi skvělá!
Krásný víkend Hani!

3 Haczek Haczek | 4. června 2011 v 22:47 | Reagovat

Ta krabička je nádherná, úžásná, famózní. ATC jsou také skvělé. Máš šikovné ovečky, pokaždé jejich výtvory obdivuji :-)

4 Malá tvořilka Malá tvořilka | Web | 5. června 2011 v 19:16 | Reagovat

Hani, ze všeho nejdříve bych Ti chtěla popřát k narozeninám, ať jsi stále šťasná a hlavně zdravá...
Dárek Ti určitě musel udělat radost, krabička je úžasná. Tvoje holky jsou všechny moc šikovné!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA