Srpen 2011

ATC radostná

31. srpna 2011 v 18:20 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Ozvala se mi na e-mail virtuální kamarádka. Mám takových několik a velmi mě těší. Sem tam si napíšeme, pošleme si na ukázku svoje výtvory a pozdravíme se, dáme o sobě vědět, že žijeme, že na sebe myslíme :-). S některými "vikami" jsem se už stačila poznat osobně a pokaždé to byla setkání milá, krásná a upřímná. Znásobila moji radost z toho, že tam někde, kam létají jen moje písmenka , jste a čtete a píšete a ozývate se, fandíte a jste tak nějak, i když z dálky, se mnou. Je to hezký pocit.
S kamarádkou Silvinkou jsme se domluvily, že si vyměníme ATC kartičku. Daly jsme si termín do konce prázdnin a téma Radost. Já to rozšířila na Moje radosti a kartičku jsem neudělala jednu, ale pět. Čímž jsem moje radosti zdaleka nevyčerpala...napřílad vůbec nevím, jak znázornit radost ze svých, nejen virtuálních, kamarádek :-). Tak vám ji píšu :-)

A kdyby si některá z vás chtěla vyměnit ATC, čtyři jsou volné :-).
*****************************************************************************************
Děkuji za vaši návštěvu...a zítra - hurá do školy :-) ( Já jdu! S vnoučkem! Bere babičku s sebou ;-) )

Letní ATC

31. srpna 2011 v 9:39 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
ATC na téma léto bylo na scrapbook.cz vyhlášeno už na konci června. Času fůůůůra...Já jsem ta, která tvrdí, že výmluvy na "nemám čas" jsou jen výmluvy a že když se chce, všechno jde. Nejde! :-( Prostě to nešlo. A tak jsem ATC kartičky dělala včera, doslova za pět minut dvanáct. Naštěstí je jich jen šest a jsou téměř identické. Moje léto. Melouny a tapety ;-) a sen o moři...Ještě musím vydržet, dovolená je až za tři týdny.

Děkuji vám za návštěvu a přeji krásný poslední prázdninový den :-)

Prázdninové nicnedělání

28. srpna 2011 v 23:00 STRÁNKY
Prázdniny se rychle blíží k samému závěru. Utekly velmi rychle...Tak dlouhý scrapbookový výpadek jsem za 4 roky ještě neměla. Za celé léto, za celé prázdniny nescrapovala jsem vůbec, neudělala jsem ani jednu stránku, ani jeden albůmek, ani jedno přáníčko. Ne, že bych neděla zcela nic - zrenovovala jsem půl bytu - ale to nemělo se scrapem vůbec nic společného. Jen to, že jsem získala trochu víc pracovního prostoru ;-)
Když už moje nová pracovna začala být zbydlená, připravila jsem si na stůl stránku. Už jsem měla velikánskou chuť něco "lepit". Tuhle stránku jsem si moc toužila udělat, jenže jsem na ní potřebovala mít čas, tu správnou chuť, náladu a rozpoložení. Velmi mi na ní záleželo. Takže jsem ji připravila na stůl a zase odložila. A pak najednou to bylo ono, pár přesunů, pár tahů po podkladu a bylo to, takhle nějak jsem si ji představovala. Stránku veskrze vzpomínkovou...I když už uplynul rok, stále mi vzpomínky vhání slzy do očí a v srdci mám smutek...nicméně stránku jsem nechtěla dělat smutnou. Můj švagr žil plný a veselý život. Častokrát jsme se s ním zlobili, že se při své nemoci nešetřil...asi věděl proč. Myslím, že stránka by se mu líbila, je to celý MÁJA, milující žlutou barvu, bezstarostný, free a cool :-), takový, na kterého se nedalo zlobit, dobrý, veselý... a nevím jak nazvat jedním slovem to, že by se rozdal...Forever Mája :-)

Děkuji vám, že mě stále navštěvujete :-)
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA