Další várka

15. září 2011 v 11:00 |  STRÁNKY
Držte si klobouky, jedeme z kopce :-).
Zpočátku jsem měla ideu, že jen nalepím fotky, sem tam přidám proužek papíru, ať je to rychle, je to přece jen golfová "vsuvka" do alba z dovolené. Ale to mně už prostě nejde. Takže si tady hračičkuju, vymýšlím vychytávky a ta zdánlivá jednoduchost dá docela práci. Jenže, světla v koupelně už fakt neumím zapojit a zalištovat jádro taky ne, takže pro mě práce na bytě už není a tak mám čas lepit.
Všechny stránky jsem sjednotila bílým podkladem ( což o to, vypadá to dobře, ale špatně se fotí ) a razítkováním na okrajích. Razítka jsem si přetřídila, srovnala tématicky a moc mě baví. Fotek je hodně, ale snažím se vybírat ty, co pro mě nejvíc znamenají a když to jde, hodně píšu. A když to jde, nalepim na stránku- dvoustránku - fotek co nejvíc. ( všechny stránky nevystavuju, trochu vás šetřím :-) )
Takže už jsem na posledním hřišti ( čtvrtém ) a blížím se ke konci. Právě včas...než nastane dovolená :-) a nové fotky, nové stránky...
Přesto bych nechtěla, aby mi někdo pomáhal a třeba mi dělal stránky. Ten někdo neví, co která fotka pro mě znamená, jaký mám nad ní pocit, co si vybavuju...V každé stránce, i sebejednodušší, mám kus své duše a to mi přece nemůže dát nikdo cizí. Takže jen můj čas, jen moje srdce, moje ruce, moje hlava...a můj scrapbook.Děkuji za vaši návštěvu a mějte krásný den :-)
 


Komentáře

1 Mirča Mirča | 15. září 2011 v 23:19 | Reagovat

Právě to zdánlivě ''jednoduché'' dělá stránky zajímavé.

2 Haczek Haczek | 16. září 2011 v 20:42 | Reagovat

Stránky jsou čím dál hezčí. Moc se mi líbí :)

3 KETA KETA | 23. září 2011 v 11:30 | Reagovat

Nádherné! Mě okamžitě zaujala ta souhra barev!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA