Třetí rok scrapschůzek

26. října 2011 v 17:50 |  KURZY A SETKÁNÍ
Samozřejmě se naše scrapařská partička sešla už v září, jenže nikdo neměl foťák, tak není dokumentace. Začaly jsme už třetí rok našich schůzek a stále ještě nejsme nabažené a vyčerpané. Je to pro nás čas, který máme jen samy pro sebe, pro svůj koníček, je to odpočinek a jak s oblibou říkáme, barevný ostrůvek v moři všedních dnů.
Na říjen jsme si naplánovaly spoustu věcí. Já jsem pozvala nový objev, paní Danu, která má internetový kreativní obchůdek, včetně věcí na scrapbook. ( Bydlí nedaleko ). Hlavně je velmi ochotná a vstřícná, nabídla nám katalog a možnost si individuálně objednávat co chceme. Tentokrát přivezla zboží na prodej a to i ty nejodolnější, které fakt nic, ale vůbec nic nepotřebují, vyměknou a nakupují :-) Není nad to, si věci na vlastní oči prohlédnout a vlastníma rukama osahat. To se hned lépe nakupuje.
Ano, mluvím o sobě! Ale nedalo se odolat…;-)
Takže mobilní scrap obchod měl velký ohlas a úspěch. Na schůzku dorazilo nevídaně mnoho scrapařek.
Druhou návštěvnicí, kterou pozvala Dáša, byla paní, která vyrábí razítka. ( Také bydlí nedaleko ). Ale paní měla s sebou jen málo razítek na prodej, těm jsem opravdu odolala, ale děvčata si něco naobjednala. Hlavně paní učitelky měly o razítečka zájem, neb to byla hlavně razítka dětská a tzv. hodnotící.
Třetí akcí byl minikurzík výroby šperků a placek z křišťálové pryskyřice. Pavla s Terkou jsou nadšené tvořilky a Terka všem ochotně vysvětlovala a ukazovala, jak se to dělá. K výrobě originálních šperků se dají využít i zbytky scrap papírů, placky se dají použít přímo na stránky. V pryskyřici ( na nosiči - lůžku ) může být i miniaturní fotečka, nápis, obrázek nebo jen barevný papír.
Vše jsme završily a zrekapitulovaly v našem "hlavním stanu"- v hospůdce u pizzy a vínka. Plánovaly jsme zájezd do Landshutu, ale ještě před tím zájezd na scrap sraz do Liberce. Moje "ovečky" se už moc těší :-)

A já se taky těším. I z vaší návštěvy tady. Děkuji vám za ni.
 


Komentáře

1 Míša Míša | 26. října 2011 v 18:30 | Reagovat

Máš pravdu, já se těšim (na schůzky i scrapsraz) jako blázen! Připadám si jako malý díťátko před Vánoci. :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA