Scrapbook U bílé paní

10. listopadu 2011 v 15:28
Krámek pro tvořivé U bílé paní v Berouně je moje srdeční záležitost. Jezdím tam lektorovat scrapbook už několik let a jezdím tam ráda. Navzdory berounské konkurenci máme na kurzících vždy plno, tím nemyslím, že bychom měly 20 lidí, ale deset, dvanáct, to je tak akorát, abych se všem mohla věnovat a všechny si mohly kurz užít a něco si z něj odnést.
V úterý jsem měla na kurzu devět žen, dvě se omluvily. Těšila jsem se na kalendáře a na novou partičku budoucích scrapařek. Jenže…Některé scrapařky už přišly potřetí, poučené, naučené , ale přišly zase, pro další informace, pro další poučení. Z těch jsem měla velikou radost, jsem potěšena, když se lidi vrací, když se ke mně hlásí, když přijdou na základě blogu…a já poznávám ty, které jsou tam, kam já nevidím… ony mě znají ;-), ale já je poznávám až teď.
Tenhle kurz byl výtečný. Všechny paní byly nesmírně šikovné a kalendáře jsou opravdu to pravé. Malý formát, žádná velká plocha před sebou a pocit co s tím, panebože, mám dělat. Na kalendář se vejde opravdu jen jedna fotka, mnohdy ještě ořezaná, stačí pár ozdůbek, proužky papíru, kolečka, čtverečky, knoflík a je to. Výsledek je vždy pěkný.
Kalendář jsme pochopitelně nestačily celý , ale základ si paní odnesly domů. Jo a slečny, byla tam i jedna maminka s dcerou, což jsem ovšem nepoznala, neb vypadaly jako kamarádky :-)
Takže…jestli jsem něco, a to doufám, přinesla těm, které na kurz přišly, jsem moc ráda, ale tyhle kurzy přinášejí i mně- potěšení,radost, poznání a hlavně energii.
Těším se na vás příště…třeba hned v sobotu v Říčanech ve Tvořínku .
PS. A zase jsme Aleně vykoupily krám :-)
Děkuji vám za návštěvu :-)
 


Komentáře

1 Eva Volfová Eva Volfová | 10. listopadu 2011 v 19:46 | Reagovat

Dobrý den, moc děkuji za spoustu nápadů a nejrůznějších "fíglů". Bylo to báječné odpoledne plné inspirace. Dnes jsem zakoupila spoustu krásných věcí a mám plnou hlavu nápadů. Už jsem tomu propadla.
Eva

2 KETA KETA | Web | 10. listopadu 2011 v 21:53 | Reagovat

Tu energii ti moooc přeju! Takhle zpětná vazba, kdy ty dáváš a dostáváš je super. Nemáš strach ze všech těch manželů dalších nových závislaček ;-))))
At ti vyjde víkendový kurz stejně parádně

3 Hana Jedličková Hana Jedličková | 11. listopadu 2011 v 22:37 | Reagovat

Jsem na tom stejně jako Eva. Právě dělám
druhý kalendář,nechce se mi do žádné jiné práce!Hrozně moc mě to baví. Paní Hana "hoří" a fakt umí zapálit i jiné... Těším se na další kurzík, hlavně aby byl někde poblíž. Zdraví Hana

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA