Art Journal 7

4. února 2012 v 13:49 |  ART JOURNAL
Brrrr, je strašná zima, nejlepší je vůbev nevylézat z domu a být pěkně v teple. Já vím, nejde to, máme svoje povinnosti a úkoly. Zima je veliká , ale přesto to mám ráda. To, když člověk přijde vymrzlý domů, do tepla, uvaří si hrnek čaje , opře se zády o radiátor a celým tělem se mu začne rozlévat slastné teplíčko...Prostě je únor a v únoru je zima. U nás je dnes i sříbřitě pocukrováno :-)
Takže jsem si chtěla udělat stříbřitou zmrzlou stránku do deníku, jenže nemám glitry ani jiné blýskavé ozdoby, tak zůstalo jen u mírného embossu stříbrným práškem a průhledným s glitry ( nejsou moc patrné ) a bílých a modrých vloček.
To před týdnem bylo ještě příjemně, zvláště v kině na českém filmu Láska je láska :-).Děkuji za návštěvu a mějte pěkný, i když mrazivý, víkend :-)
 


Komentáře

1 Milena Milena | 5. února 2012 v 20:31 | Reagovat

Moc pěkné nové stránky v deníku. Já už mám starou knížku a akrylky nachystané, jen se do toho pustit. :-)

2 KETA KETA | Web | 5. února 2012 v 23:34 | Reagovat

závidím. já bych tohle nedala. taková lehkost a svoboda. vždycky mě něco svazuje. u tebe ji vidět, jak si to užíváš a výsledek je plný emocí a dojmů. aspon tak to na mě působí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA