Diktát č.42

7. února 2012 v 11:41 |  SOUTĚŽE
Od nového roku máme na scrapbook.cz každý měsíc vždy dva projekty a k tomu challenge a diktát. U všeho mě baví to, že je to výzva, že je to zkouška, že je možnost . A nemám problém, protože stránek mám před sebou ještě spousty a tohle je jen popud k rychlejšímu běhu na mé závodní trati ( to je samozřejmě vtip…jediný závod, který vedu, je sama se sebou a svým časem…bohužel už vím, že nejsem nesmrtelná a čím je člověk starší, tím čas rychleji běží:-( ) .
Diktát , už 42. v pořadí, nám tentokrát diktovala Vertom, to znamená, že zadání je jen slovní. Dopředu nevíme, jak stránka vypadá, jen si ji podle popisu nakreslíme... nebo taky ne, někdo možná jede rovnou na "ostro".. a pak nalepíme.

To je předloha od Kristine Davidson z Pagemaps.com, podle které nám Vertom diktovala stránku.

A tohle je můj výtvor:-)
Na stránce jsem použila nové velké pozaďové razítko zdi od Kety, měla jsem ho jako první :-)

Ten, kdo pošle svoji diktátovou stránku v nějakém, dopředu určeném pořadí, stává se vyhlašovatelem nového diktátu na příští měsíc. A kdo myslíte, že vyhlásil diktát na únor? Přece já! Takže kdo by chtěl, může si udělat stránku podle diktátu jen tak pro sebe a nebo ji poslat do pomyslné soutěže ( tady se o nic nesoutěží! ) na scrapbook.cz. Tentokrát přes moji adresu…scraptime ( zavinutá rybka ) seznam.cz do 27.února.
Zadání diktátu najdete zde:

Děkuji vám za návštěvu a přeji vám krásný, bílý a inspirativní den :-)
 


Komentáře

1 KETA KETA | Web | 9. února 2012 v 8:05 | Reagovat

proto jsem ti taky tu zeď poslala, protože nikdo by ji nepředvedl lépe. ;-) moc se mi líbí barevnost stránky a to, jak sis opět vyrobila papír s motivem pomocí razítek!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA