Golfová kronika - část 2

23. února 2012 v 17:48 |  ALBA
Golfová kronika už je předána - stihla jsem ji po narozeninách :-), tak vám naložím další část. Teď už mi na stole leží cestovní mini z novoroční Francie a v hlavě se líhne nápad na jarní Paříž...tedy skutečnou cestu. To kdyby vyšlo...Úžasný
Zatím tedy makám, tvořím, lepím, kolem mne zase ta tvořící spoušť, či-li kreativní bordel. Miluju to, všechny ty věcičky, vytahaná razítka, stužky, papíry, to hrabání se v hromadách materiálu a nacházení pokladů dávno uložených a znovu objevených. Největším zdrojem pokladů je krabice se zbytky. Když jsem ji jednou vzala děvčatům na kurzík, sama jsem žasla, co všechno objevily a upotřebily ;-). Je to zábava.
Jistě si všimnete, že kromě všemožných bordůrovacích, krůcánkových a rámečkových razítek jsem hojně použila i razítka "ketovská". Sem se mi některé hlášky docela hodily :-) Více se k razítkům dočtete na našem novém blogu .

Děkuji vám za vaši návštěvu a případné komentáře, jsem ráda, že se vracíte. Mějte krásný večer :-)
 


Komentáře

1 Milena Milena | 24. února 2012 v 20:20 | Reagovat

Opět moc pěkné stránky. S těmi ornamenty to Hani umíš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA