Nový blog

3. února 2012 v 6:41 |  PELE-MELE
Moje kamarádka Keta založila nový blog. Ráda by, aby nový blog se stal místem setkávání všech zájemců o scrapbook, o práci s razítky, kartónovými alby a kartónovými výseky, všech, kteří se chtějí dozvídat novinky, typy a rady, kteří se chtějí kochat, ale i těch, kteří chtějí aktivně přispívat a předávat svoje zkušenosti a nápady dalším.
Zatím jsme v týmu 4 - Keta, já , Andrea a Monika ( Elion ) . Budeme se snažit být hodně akční, aby každý den, kdy přijdete na "návštěvu" vás nějak překvapil a obohatil. Abyste si s námi zasoutěžili, zahráli, předvedli svoje umění a něco i získali.
Takže tady jsme :-) http://www.blogketa.cz a zrovna si tam povídáme o tom, jak ukládat razítka .

Děkuji za návštěvu a přeji krásný mrazivý den :-)
 


Komentáře

1 Olina Olina | 3. února 2012 v 15:45 | Reagovat

Moc držím palce, ať se dílo daří a těším se, až dorazím z práce a v klidu si nový blog pročtu a prohlídnu!! Je mi jasný, že plánovaný úklid dnes bude nahrazen jinou, daleko bohulibější a "důležitější" činností ;o) !

2 ALKARA ALKARA | Web | 3. února 2012 v 18:00 | Reagovat

Tak to je paráda! Další blog do oblíbených. Přeju hodně inspirace a moc se těším na příspěvky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA