Cestovní album - Colmar - 3

12. března 2012 v 9:47 |  MINIALBA
V sobotu večer jsem měla doma na návštěvě syna se snachou. Upekla jsem alsaský koláč tarte flambée a jako dezert pekl muž jablíčka v těstíčku. Víno bylo francouzské, ale ne alsaské, to už jsme vypili...Po jídle jsme prohlíželi album a vzpomínali...


Užili jsem si fakt spoustu legrace i při vzájemném focení :-) ( tady jsou hned tři Ketina razítka - modrý podkla, pusinka a nápis )


Konečně COLMAR!
Na předání klíčů jsme byli s majitelkou domu domluvení na osmnáctou hodinu. Již pět minut předem jsme postávali před domem a áchali a óchali...je krásný, že? Paní Francouzka přicupitala na kramflíčkách skoro přesně :-) , předvedla nám byt, dala nějaké rady a odcupila zpět. My nadšeně probíhali bytečkem a dělali první fotky.
Na nápis COLMAR jsem opět použila ta krásná písmena od Cosmo Cricket.


Tady jsem stuhu, kterou jsem slepovala fotky do odklápěček, "maskovala" bodrůrou z raznice, nějak se mi zdálo, že se to k tomu víc hodí...Fotky z večerní prohlídky města jsou vložené v kapse.
Ráno jsme se probudili do silvestrovského dne a hurá ven...


Rámeček jsem potiskala Ketiným novým krásným razítkem, a když se odklopí...


...je tu nejhezčí část Colmaru - Petit Venice, nebo-li Malé Benátky. V létě v záplavách květin, teď s vánoční výzdobou.
Ve městě pokračoval ještě i na Silvestra vánoční trh a tak jsme prohlíželi všechny ty krásné věcičky, popíjeli svařáček a ochutnávali dobrůtky...jako třeba právě tarte flambée nebo chocroute ( šukrut ) ...to je alsaské zelí s klobásou.


a fotili a fotili ...a blbli u obchodů se suvenýry :-)...To, co mám na hlavě je klobouk v podobě komínu s čápem, symbolem Alsaska. Škoda, že jsem si ho nekoupila, moc mi slušel :-))))))))


Pak se nad městem ukázala duha, všichni ji vyfotili...a pomalu přicházel večer...silvestrovský večer...


Děkuji za vaši návštěvu...a zase příště :-)

 


Komentáře

1 Milena Milena | 12. března 2012 v 10:03 | Reagovat

Hani, to je úžasný. Ty to dokážeš všechno tak krásně zkombinovat. :-)

2 veverka.Hela veverka.Hela | Web | 12. března 2012 v 10:13 | Reagovat

Přiznám se, že už mi došla slova. A jen "čumím".

3 ina ina | 12. března 2012 v 13:37 | Reagovat

:O ...prostě...PARÁDA! Už jsem si nachystala obálky a stužku!!! a budu taky tvořit. Moc díky za inspiraci!!!

4 Hana J. Hana J. | 12. března 2012 v 16:23 | Reagovat

Moc mě mrzí, že nejedu na sraz a album neuvidím. To je fakt paráda!Doufám ale, že se budu moct zúčastnit zase nějakého kurzu s Vámi a tam nám album ukážete. Vaše stránky jsou, Hani, velkou inspirací a já už pak nedokážu na nic jiného myslet,než na to tvoření. Díky.

[3]:

[3]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA