Scrapvisačka pro Kamču

28. března 2012 v 0:03 |  PŘÁNÍČKA A DÁRKY
To už jsem asi mnohokrát napsala, že mě baví dělat všelijaké drobnosti, zvláště drobnosti pro radost a úplně nejvíc ty cílené. Visačku pro Kamču jsem dělala s radostí největší a jsem ráda, že jsem potěšila a navíc, jako úplně první :-)


Fotku na visačku jsem "postaršila" na stránkách http://labs.wanokoto.jp/olds. Jsou i v angličtině. Je to jednoduché a jen si to pro legraci zkuste :-). Já to občas s fotkou udělám, když se mi to hodí. Jako teď. Použila jsem na visačku krásný papír z kolekce En Francais od Primy , které jsem si koupila na minialbum z Paříže ( snad už na něj dojde...) . Všechno jsem "odrbala ničítkem ", které ovšem dokáže nahradit i pilník na nehty. Ručičky a nápis jsou z něčeho...už nevím...ze sáčku od stuh, razítka...? A papírový fotofilm jsme si na naší minulé scrapschůzce řazaly s holkama na Big Shotu, který donesla kamarádka. Razítko Gabreta mi udělala Keta.
A kolik mám visaček? 48. Takže moje nabídka na výměnu stále platí...padesátka je na dohled :-)

Děkuji za návštěvu a přeji vám krásnou dobrou noc .
 


Komentáře

1 Milena Milena | 29. března 2012 v 6:53 | Reagovat

Hani, moc pěkná. Fakt se povedla. A díky za odkaz, už jsem vyzkoušela, v Zoneru to tak dokonalé není. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA