Vypůjčené razítko v akci

8. března 2012 v 13:31 |  PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Když už mám razítko půjčené, musím ho využít. Nejen to, že se urychleně chystám dělat minialbum z Paříže, kde ho na stránky určitě využiju, ale jak už jsem předeslala, vyrobila jsem si pár přáníček do zásoby :-) Rozhodně jsem nechtěla, aby byla všechna stejné, ačkoliv je pravděpodobně někdy dostanou různí příjemci. Prostě stejné věci mě moc nebaví :-(

Na tohle přáníčko jsem jako podklad použila Ketino nekonečné razítko. Tím, že je tisk vícebarevný (distresskami ) se celkem schoval ne moc trefený spoj…navíc jsem ho stejně pak zakryla kytkou. Celý narazítkovaný podklad jsem nalepila a pak prošila na základ z hnědé čtvrtky.
Květ je tentokrát natisknutý oranžovou distresskou ( spiced marmalade) , na okraji s trochou červené ( barn door ). Moc se mi to líbilo, tak jsem si natiskla ještě několik květů ve stejném stylu. Květ jsem tentokrát nekolorovala a jeden střed jsem si vyrazila kulatou raznicí. Střed je na květu opět přilepen 3D čtverečky, zrovna tak, jako celý květ na přáníčko. Uprostřed je přilepený knoflík s provlečeným bílým bavlněným provázkem ( na drhání - koupí se v klubíčku v papírnictví . Provázek se dá dobře i barvit ;-) ).
Hotovo, to nebylo tak náročné.
Na další přáníčko jsem použila jako základ světle žlutou čtvrtku, kterou jsem si potiskla svým malým textovým razítkem ( distresskou cruished olive ) a imitovala tak velké textové pozaďové razítko od HA. Vzala jsem si další oranžový květ a jala se ho vybarvovat vodním štětcem …ouha, nějak mi nedošlo, že tisk není stazonem , který se nerozmývá, ale distresskou, která jo…Ale chyba se mi najednou zalíbila, tak jsem přidala jen malinko pastelky a vytvořila opravdu akvarelový květ. Nic jsem nevrstvila, tentokrát jsem jen provlékla šifónovou stuhu a uvázala zeleně kostičkovanou visačku. Celý takto připravený podklad jsem nalepila na bílý základ přáníčka. Hotovo. Takové hodně jarní přáníčko…

Mám jeden hodně starý razítkovací polštářek, který moc nepoužívám. Je to sada filových barev, od světlé po tmavou, ale u sebe ( Versa Color ) , jednotlivé barvy se nedají vyndat a použít samostatně, takže se vždy tiskne vícebarevně. Tak jsem polštářek vzala, naťupala razítko a natiskla fialové květy na bílé přáníčko jako podklad. Z dalších oranžových květů jsem raznicí vyrazila středy květů a získala tak květy malé. I do jednoho fialového květu na přáníčku jsem vyrazila otvor "skalopkou " ( scalloped raznicí - nebo-li kolečkem s obloučky ) a dovnitř přáníčka vlepila jeden oranžový malý květ, aby tím otvorem byl vidět. Otvor jsem přelepila proužkem cihlového papíru s gratulací a celé přáníčko prošila na stroji.

Poslední přáníčko je ze zkušební verze nátisku razítka na bílou čtvrtku černým stazonem. Květ jsem zase vybarvila a čtvrtku ořezala na čtverec a zakulatila mu rohy. Kol dokola jsem tiskla textovým razítkem a zelenou distresskou. Celý čtverec jsem podlepila papírem ve fialových odstínech, aby ladil s kytkou. Stejným razítkem a stejnou distreskou jsem si potiskla i základ přáníčka, který je tentokrát z jemně kostičkované zelené čtvrtky. " Gratulace" je razítko od Kety. Zrovna tak jako "Všechno nejlepší", které je jen půlkou z razítka Všecno nejlepší k Tvým narozeninám. I ta druhá půlka by se dala dobře použít.


A teď už jen vyhlížím v kalendáři výročí ;-)

Děkuji vám za návštěvu.
 


Komentáře

1 Äja Äja | 8. března 2012 v 14:07 | Reagovat

Já jen zírám, kolik je možností, jak použít razítko.

2 veverka.Hela veverka.Hela | Web | 8. března 2012 v 15:06 | Reagovat

Jedno razítko a tolik možností využití. Moc pěkné nápady.

3 Milena Milena | 9. března 2012 v 7:30 | Reagovat

Kouzelnice Hanka. :-)

4 BARTA BARTA | E-mail | 9. března 2012 v 10:20 | Reagovat

Tolik nápadů k využití jednoho razítka, to je prostě náááádhera. Jedno hezčí než druhé. Jenom tiše zíííírááám. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA