Březnový diktát - č. 44

5. dubna 2012 v 15:40 |  STRÁNKY
Březnový diktát nám zadávala Barta. Byl to její první diktát a byla z toho trochu vyděšená, jak bude došlé stránky přijímat, upravovat, vkládat do galerie...Tak jsem jsem jí nabídla pomoc a stránky jsem vybírala já, případně i upravila a pak vložila do galerie na scrapbook.cz.
Předlohu vybrala Barta skvělou - jak by ne, když byla od všeobecně oblíbené Genmanou, která tvoří stránky jednoduše krásné.


A na nás bylo, se podle slovního popisu trefit a udělat stránku, která bude předloze podobná. Většina z nás to dělá tak, že si stránku podle popisu nakreslí a pak začne vybírat papíry, fotky a lepit. Nakreslila jsem si, ale protože jsem měla připravené fotky, které bych do dané kompozice musela moc ořezávat, celou stránku jsem si otočila a upravila, ne že bych nepochopila Bartin návod :-) Takže moje stránka na první pohled vypadá nepodobná, ale ten diktát tam je ! :-)


Fotky jsou z doby ( rok 1987 - už jsem to do stránky dopsala ) , kdy ještě chlapečci sem tam pomáhali tatínkovi s vařením ( tady obalují květák ) a to byly prostě chvíle, které se musely zaznamenat a zvěčnit. Ale musím podotknout, že jim to zůstalo a vaří i v dospělosti celkem rádi a umí!

Děkuji vám za návštěvu a byť je deštivo, my si ty dny umíme udělat pěkné, že ? ;-)
 


Komentáře

1 Ája Ája | 6. dubna 2012 v 9:22 | Reagovat

Stránka je nádherná, krásně sladěná a fotky okouzlující.

2 Milena Milena | 6. dubna 2012 v 9:54 | Reagovat

Opět nádherná stránka. To zdobení a detaily, vypadá to tak snadně a samozřejmě a při tom je to věda. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA