Dárečky pro radost

15. dubna 2012 v 23:59 |  PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Je to velmi milé...Někde v dálce jsou ženy, dívky, které znám jen z písmenek - díky blogování - ( s některými tedy už i osobně ) a přesto máme chuť si udělat radost, potěšit se navzájem malým dárečkem.
Andrejka je unikát :-)...dlouho jsme si dopisovaly až jednoho dne napsala, že by přijela. Jojo, trochu jsem se bála, kdo to bude, jaká bude...a tak jsme se sešly na náměstí v kavárně, pak šly spou na oběd a povídaly a povídaly , prohlížely alba a po pár minutách jsem měla dojem, že se známe sto let a máme tolik společného...
Dopisuju si s Lenčou, s Mirčou, s Ilonkou, se Silvinkou, se Zlatuškou..., s Hankou, s Ivetkou, s Olinkou ( už jsme se viděly na kurzu :-) ) ...s Veronikou, Alčou...sem tam jednorázově s mnohými , na které si teď nevzpomenu jmenovitě...ráda poradím a pomůžu.
Jsem v písemném kontaktu s mnohými a ráda se s nimi vidím na srazech a ráda si s nimi vyměňuji drobnosti...třeba ATC nebo scrapvisačky.
Ty poslední dvě visačky doplnily moji sbírku na kulaté číslo 50!


Mirče jsem visačku poslala už dřív, Andrejce teď .


I na scrapbook.cz pokračujeme ve "visačkování" a mě velmi baví :-)

Děkuji vám za návštěvu a přeji dobrou noc :-)
 


Komentáře

1 m. m. | Web | 16. dubna 2012 v 0:28 | Reagovat

Projela jsem několik článku a tahle tvorba se mi tak hrozně moc líbí! Kéž bych taky něco takového uměla. Určitě to jednou vyzkouším.

2 olina olina | 16. dubna 2012 v 20:41 | Reagovat

Dobrý večer, Hani! visačky se dělají jen na scrapbookovou čtvrtku, nebo jsou ještě podlepené silnějším kartonem?

3 Gabreta Gabreta | 16. dubna 2012 v 21:11 | Reagovat

[2]: Dobrý večer, Olinko,
já na visačky používám kdejakou obyčejnou čvrtku, protože ji stejně polepuju a tak nabyde :-)... a když použiju scrapbookovou a není tak silná, tak ji podlepím z rubu. Většinou je stejně buď barevná a nedá se pak na ní nic napsat ( z rubu se píšou trochu nějaká infa...my třeba píšeme o sobě, co máme rády, jakou barvu, kytku...já píšu romány :-))  ) a nebo je  třeba začistit, aby nebyla vidět svorka, šití a tak.

4 Ája Ája | 17. dubna 2012 v 10:03 | Reagovat

Ve skutečnosti je ještě hezčí, než na fotce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA