Kurz v Berouně

23. dubna 2012 v 10:32 |  KURZY A SETKÁNÍ
Kurzy v Berouně jsou pro mě vždycky událostí, která mě nabije energií na mnoho dní.
Opět se sešly moc milé a velmi šikovné paní, s jednou se dokonce uvidím za týden v Liberci :-O . Jedna paní přišla na opáčko a navštívit mě přišla i dopisová kamarádka Olinka :-)…
Jak tak básním o scrapbooku najednou se ve dveřích objevila známá hlava…aha, Kamila! Údiv byl oboustranný, ona přijela nakupovat do krámku a netušila že tam budu a já byla zase překvapená, že z Prahy přijela nakupovat do Berouna...ale je pravda, že já tam nakoupím vždy! Jenže se nemohla zdržet, manžel venku a znáte chlapy …;-)
Ani teď jsem neodjela s prázdnou, navíc opět se zážitky a radostná, že je stále tolik zájemkyň o scrapbook, čím dál šikovnějších a nadšenějších, že jsme probraly i jiné výtvarné techniky a možnosti …že to bylo prostě zase skvěle strávené dopoledne U Bílé paní :-)

Děkuji vám za návštěvu :-)
 


Komentáře

1 Katka Katka | 23. dubna 2012 v 11:20 | Reagovat

Kurz byl moc zajímavý a vy jste byla úžasná!!! Jen mi bylo líto, že ještě nejsem ve scrapbooku tolik zběhlá, abych se mohla vyptávat na různé techniky a zlepšováky...Bylo vidět, jak úplně překypujete energií a ráda byste se podělila o svoje zkušenosti. My jsme jen tiše a s údivem poslouchaly, co všechno se dá s fotkami a obrázky dělat :o) Doma jsem dolepila a už mám další tři stránky a nápad na menší album ;o) A přece jenom jednu výtku bych měla ;o)...Bylo to moc krátké!!! Příště alespoň jednou tolik :o)) Děkuju za příjemně a užitečně strávené sobotní dopoledne! Katka

2 Mirča Mirča | 23. dubna 2012 v 20:11 | Reagovat

Hani, já vám to tak závidím, ale v dobrém.

3 Milena Milena | 24. dubna 2012 v 7:34 | Reagovat

Pěkně jste si to užily. A co je vidět na fotkách, tak vznikly parádní stránky. :-)

4 Hanule Hanule | 24. dubna 2012 v 15:11 | Reagovat

Nádhera :-) Před každým kurzem se chystám, že tě v Berouně "přepadnu" , tak snad příště, každopádně na nákup se už chystám také dlouho :-) Však je to z Prahy kousek. A kousíček od krámku staví pražský autobus :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA