Po scrapsrazu...po osmé!

2. dubna 2012 v 14:46 |  KURZY A SETKÁNÍ
Tentokrát byl můj scrapbookový sraz jen krátký. Přesto, že krátký, tak asi zatím nejlepší :-).
Původně jsem ani jet nemínila, ne, že bych nechtěla, ale v sobotu večer mě čekala bombastická oslava narozenin a tak se mi vše zdálo komplikované. Jet tam v pátek a hned v sobotu zpět, navíc pro mne těch skoro 300 km musel jet můj muž extra. Ale udělal to :-) a tak jsem jela.
V pátek dopoledne mě dovezl do Prahy, takže už v poledne jsme šly s Andrejkou spolu ( v Metropoli ) na oběd a než jsme se nadály, volala Monča, že čeká u fontány. Vyzvedly jsme ji a šly na kafe. Za chvíli se od fontány ozvala i Dagulka, takže plná sestava a jedem!!!
Andrejka jela bezvadně a ve čtyři už jsme na místě. Ubytovat se, vybalit…ťuk ťuk …Keta je tady, takže náš pokoj je kompletní. Už se trousí další scrapařské nadšenkyně, postáváme na chodbě , v kuchyňce, kde už jsou rozložené obchůdky…a už to jede…jak se máš, co děti, co práce, co manžel, co škola, ty jsi zhubla…prostě "babinec", ale krásný :-)) Mezitím si stačíme povyměňovat dárečky a už přehrabovat obchůdky. Moje "já si fakt nic nekoupím, nic nepotřebuju" vzalo opět za své, potřebovala jsem nutně pár věcí ;-)
Po společné večeři, přípitku a dortíčku jsme se vrhly na prohlížení alb ( po pátém už se mi tak nějak slévala všechna dohromady…a mnohé jsem už znala…) a pak zpět na pokojík, ještě s Isou, Vonver a Haňulí. Večírek musel být v pátek, když v sobotu nebudu ;-). A večírek byl, vínko, slaní šneci, marokánky, módní přehlídka, spousta legrace…a málo spánku :-)
Sobotní den byl pracovní, tvořivý, scrapovací. Pod Pídiným velením jsme se pustily do tvoření stránky z připraveného balíčku. Já vím, že je to těžké zavděčit se všem, ale bohužel, tentokrát se mi balíček, krom malých papírů , moc nehodil, stužky v křiklavých barvách jsou pro mě absolutně nepoužitelné, a třicítkové papíry, kromě snad puntíčků, též. Ale já mám prostě ráda jiné barvy i vzory... No , nebrblej…prostě to tak je. Co člověk, to jiná "chuť" a nejde všechny nadchnout ;-) Ale z razíteček jsem nadšená!

Stránka se dala vytvořit. Ušetřila jsem si těžkou hlavu s výběrem fotografií, vzala jsem si jen tři a bylo to, stránku jsem musela udělat z nich a hlavně jsem ji chtěla udělat, takže je…a nakonec není špatná. Splnila jsem i podmínku kytky, mně to ani na chlapečkovskou stránku nevadí a mák od Jíti se mi tak líbil, že jsem ho tam dala hned. A doma jsem ještě dolípla opravdový kamínek .
Odpolední přáníčko s kytkou, která se vyklápěla po rozložení, jsem nedělala. Nějak mě nenadchlo. Radši jsem koukala na minikurzíček, který nám udělala Monička , její růže se mi líbila moc. Přijde mi hodně použitelná. Zvláště, když jsme viděly na vlastní oči, jak vedle nás vytvořila takovou krásu…a odpoledne další! Je neuvěřitelná!

To mě na srazu baví, že jsem s lidma, že se můžu dívat, jak tvoří, jaké dělají vychytávky, že se můžu zeptat, že jsme stále v kontaktu, můžeme si povídat ( nejen o scrapu ), že to není povinnost, něco utvořit…když chci, dělám, když se mi nechce, nemusím…Je to sraz, setkání.
Tentokrát to bylo hodně fajn, hodně kontaktní, hodně zábavné. Uznávám, že loňský zasedací pořádek asi nebylo to pravé ořechové, a i letošní uspořádání pracovních míst bylo lepší. Taky nás bylo tak akorát, že jsme na sebe viděly a mohly se bavit i přes stoly :-) . Mám to ráda takhle, méně organizované.
V pět odpoledne ve vánici přijel můj drahý a jelo se domů. S lítostí jsem se musela rozloučit. Ráda jsem viděla všechny své známé, blízké i ty nejbližší kamarádky, ráda jsem se seznámila s novými tvářemi a konečně je sesadila s písmenky z diskusí :-)…takže už vím, kdo je Claris, Katka Trnka, Pettie, Alchita, Fidula…a to je vždycky hned lepší.

Díky za vše, za možnost pobýt, užít si pokec, legraci, tvoření a seznámení.

Děkuji za opětovnou návštěvu a další fotky z Luk můžete vidět v galerii :-)


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA