Stránka ze srazu

3. dubna 2012 v 12:19 |  STRÁNKY
V sobotu jsme společně tvořily třicítkovou stránku, komu se nehodila, tvořil si jiný formát a nebo něco úplně jiného :-) Já byla na třicítku připravená. Použila jsem z balíčku černý podklad, i když je jinak moc nemusím. Úmyslně jsem si vzala černobílé fotky, abych k nim mohla použít jakékoliv barvy. S někým jsem vyměnila jeden papír za modrý s puntíčky .Původně jsem chtěla použít i ptáčka, co byl na papíru, ale pak mi přišel hodně infantilní ;-), takže ptáčka jsem ufikla a zbytek šel jako základ na černý podklad.

Z malých papírů z kolekce BG Picadilly ( ty se mi fakt líbily, jen nevím proč jsem čekala 12 x 12 a ne 6 x 6 :-O )
jsem vybrala dva, které se mi hodily, když stránka měla být barevná. Taky jsem čekala nějaká písmenka a nebyla připravená na to, že nebudou. Tak jsem si nadpis natiskala...což nebylo ono, takže doma vyměnila za kamínkové samolepky. Největší radost mi udělala kytka od Jíti, je vlastnoručně dělaná ( dělala jich - plný květ, menší květ a poupátko - pro nás všechny , takže asi kolem 30 sad! Obdivuhodné! ) a krásně výrazná. Nechtěla jsem moc přehlušit příběh na fotkách, tak jsem se tentokrát mírnila ve zdobení , ono se taky nehodí všude :-).
Doma jsem tedy jen vyměnila nadpis a dala ještě opravdový kamínek a stránku jsem nechala jak je. Podmínky jsem splnila :-)
Děkuji za nakouknutí a přeji den plný sluníčka :-)

 


Komentáře

1 isobelka isobelka | Web | 3. dubna 2012 v 12:59 | Reagovat

Tu modrou sis vyměnila se mnou. :-D :-D Krásná stránka!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA