Být klaunem

31. května 2012 v 14:48 |  STRÁNKY
Mám v sobě asi kus šaška. Jako dítě jsem se ráda předváděla a šaškovala. Toužila jsem být herečka ( nechápu ) a samozřejmě princezna ( nechápu ) i když jsem zbožňovala klauna Ferdinanda. Ovšem dnes, dnes kdybych si mohla vybrat roli, chtěla bych být klaunem. Šaškem. Kašparem :-). Proto mám ráda bláznivé komedie, proto mám ráda šašky a proto mám ráda cirkus.
Minulou neděli jsme vzali vnuky do cirkusu, neb projevili přání. Nebyla jsem v cirkuse určitě dvacet let a tak jsem se těšila moc. Všechno bylo krásné, na úrovni, nablýskané, třpytivé, úžasné. Jen ti klauni mě trochu zklamali…v tomhle bych byla za starou klasiku. Ale jinak nádhera, moc se mi líbilo. V cirkuse, s mužem a vnoučátky, parádní den.
V úterý, kdy mě čekala spousta práce, najednou telefon a že jestli bych hlídala…samozřejmě!
Byly to dva hlídací dny i přes noc, užili jsme se s Máťou do syta a já byla šťastná. Neb jsem si poslední dobou už začínala připadat jako scrapbookový štvanec, pořád plnit nějaké úkoly a projekty, takže jsem na svoje albůmky neměla vůbec čas, řekla jsem si dost! Žádné challenge , žádné diktáty, když to půjde, tak projekty, ale lámat to přes koleno nebudu. Už nemám tolik času, abych s ním mohla plýtvat…a můj vlastní scrapbook je nejpřednější, moje stránky, moje alba…a taky , i když jsem dost velký blázen, nežiju jen scrapbookem!
Ovšem Matýsek jako obvykle šel hned do pracovny a: " Babi, co budeme tvořit?" Napadlo mě tedy, že bychom si spolu mohli dát diktát. Nakreslila jsem mu ho, řekla, co má dělat a už to jelo. On a já , souběžně. Neopisoval, kdepak, byl svůj a originální. Když jsem mu chtěla radit, tak mi připomínal: "Víš, že jsi, babi, říkala, že mi do toho nebudeš zasahovat?"…
Takže nebýt Matýska, asi by nebyl diktát…, ale jsem ráda. Obě stránky se nám povedly! :-) Matýskek byl nadšený a já jsem spokojená.
A dnes mu dokonce dorazil diplom od vyhlašovatelky diktátu Barty, takže to bude obrovská radost !
Předloha od carol31, kterou vybrala Barta.


Moje stránka:


Matýskova stránka:Děkuji za návštěvu a mějte samé veselé dny :-)

 


Komentáře

1 Kamča Kamča | E-mail | 31. května 2012 v 22:12 | Reagovat

No...tak to je nááááááááádhera!!!!!
Supr stránečky!!!!!
A přiznám se, že Ti Matýska tiše závidím!! Moc krásné!!!!

2 Alcabarca Alcabarca | E-mail | 1. června 2012 v 15:46 | Reagovat

No tedy paní Hanko, máte v Matýskovi jednoznačně talentovaného a velmi šikovného následovníka. Takovou stránku jakou udělal on bych smolila 3 dny a stejně by nebyla tak pěkná. Určitě se brzy dočkáte, že pro změnu Vy dostanete od Matýska jako dáreček nějaké to album, vytvořené jeho rukou. A ta Vaše stránka, je také velmi hezká.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA