Lidé v mém životě

20. června 2012 v 9:45 |  STRÁNKY
Od první chvíle, co jsem se pustila do scrapbooku, jsem si snila o lidičkách, kamarádkách, které tak jako já jsou nadšené a zamilované do scrapbooku, se kterými můžu sdílet svoji vášeň a které by byly na stejné scrapbookové vlně. Chvíli to trvalo, ale našla jsem je. Scházíme se už třetím rokem. Pravda, na samém počátku bylo nadšení větší a schálo se nás i dvacet, teď jsme se ustálily na počtu šest až deset, někdy dvanáct, podle času a možností. Těším se na každé setkání, je pro mě posilou, inspirací a barevným ostrůvkem v moři všedních dní.
Na předminulé tvořivé schůzce dělaly moje kamarádky dvacítkovou stránku pro mě, do mého alba "Lidé v mém životě". Není pochyb, že zanechávají v mém životě výraznou stopu...

Stránka od Míši - Mišelinky.


Terezka- moje oblíbenkyně :-))


Pavla - Terezky maminka


Zdenka.

Moje "ovečky " jsou moc šikovné. Přinesu jim fotky, krabici se zbytky papírů a ony umí čarovat, zvláště Terka je v tomhle naprosto neskutečná. To, co já považuju už jako opravdový a nepotřebný odpad, ona ještě zpracuje a vytvoří fantastickou stránku. Terka je moje pýcha :-)))

Děkuji vám za nakouknutí :-)
 


Komentáře

1 Ája Ája | 20. června 2012 v 9:52 | Reagovat

Jsi skvělá učitelky :)

2 Fuensanta Fuensanta | Web | 20. června 2012 v 9:55 | Reagovat

pekny blog :-)

3 Romča Romča | 20. června 2012 v 10:27 | Reagovat

Dádhera, jen tiše závidím. V pátek odjíždíme s děvčaty na scrapbookový víkend, kde budem tvořit a tvořit a tvořit. Scrapbook je prostě nádherný. Těším se na další Vaše stránky.Přeji krásný den. Romča

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA