Třicet témat...Moje sny a přání...

11. června 2012 v 9:34 |  NOTESY, ZÁPISNÍKY, DIÁŘE...
Těch by bylo...Sním si docela ráda, i když vím, že se některé moje sny nikdy nesplní. Třeba o domečku v Provence. Ale proč si nesnít ;-). Mám sny nesplnitelné, jen pro potěchu duše a sny, kdy si opravdu vroucně přeji, aby se splnily. Některým můžu sama hodně pomoci ( třeba se hodně učit ;-)... ) a některým pomoci nemůžu fakticky, ale jen tím vroucným přáním. K tomu mám historku:
O víkendu jsme byli golfovat na Hazlově ( u Frant. Lázní ). Reprezentovali jsme klub, hráli jsme 3.ligu. Já i můj muž. Měla jsem narozky, tak jsem si moc přála dárek v podobě pěkné hry. V týmu jsme hrály čtyři holky a nejhorší výsledek se škrtal, takže jen tři se počítají. Máme dvě velmi dobré hráčky a pak jsme byly my dvě s Evou tak na stejné úrovni. Řekla jsem:
Já bych si tak přála, aby alespoň jednou se můj výsledek neškrtal.
Přála bych si, abych hrála pod sto ran, tak 98 by se mi líbilo.
A přála bych si dobrý flajt na hru.
Asi jsem si přála dobře. Eva nakonec nemohla hrát, takže jsme hrály jen tři a tedy i můj výsledek se počítal, žádné škrtání. Měla jsem na hru flajt se dvěma děvčátky, 13, 14 let, měly velké ambice a žádné řeči, takže to mi vyhovovalo. Šla jsem si svoji hru a šla jsem ji velmi dobře, s výsledkem 96 ran jsem byla nadšená. Vše se mi splnilo.
Druhé kolo...to už bylo horší ( nevím kde jsem v přání udělala chybu ;-) ), ale nesla jsem to statečně :-).


Děkuji za návštěvu a přeji vám, ať se vám plní sny...:-)


 


Komentáře

1 Haczek Haczek | 11. června 2012 v 12:21 | Reagovat

Tak já jsem zvědavá na ten román, to je splnitelné přání. Až ho vydáš půjdu si ho koupit v první vlně a budu Tě žádat o autogram ;)

2 Ilonak2 Ilonak2 | 11. června 2012 v 15:45 | Reagovat

Bezvadné seznamy. Hani, nikdy by mě nenapadlo, že to jde takhle nádherně zpracovat!

3 Yka Yka | Web | 12. června 2012 v 10:50 | Reagovat

Nádherná dvojstránka, vlastne celý zápisník so zoznamami. Chodiť obzerať čo dokážeš vykúzliť je naozaj inšpirujúce a vždy si tak poviem, nech nie som lenivá keď zavítam na tvoj blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA