Třicet témat...Cíle mého blogu...

7. června 2012 v 11:42 |  NOTESY, ZÁPISNÍKY, DIÁŘE...
Téma : Proč píšu blog? Jaké jsou cíle mého blogu, co na něm chci mít, co chci uskutečnit v souvislosti s psaním blogu?…se mi zdálo docela neuchopitelné. Co s tím? Byla jsem rozhodnuta, dát si svoje vlastní téma. Jenže během dne mě napadlo, že kdo jiný, než já, když mám blogy tři J a vlastně spoluvytvářím ještě jeden, tedy čtvrtý…
První blog jsem začala psát v roce 2007, ale byl to jen jeden pokus a u něj zůstalo až do dalšího roku. Popudem bylo to, že chci napsat svoje cestovatelské zážitky kamarádkám, abych nemusela psát x e-mailů. V té době jsem netušila, nebo si nedovedla představit, že to nebudou jen kamarádky, ale i docela cizí lidé.
Snažím se tedy psát opatrně. Jednu nemilou zkušenost s blogem už jsem měla. Na druhou stranu jsem díky blogům "potkala" několik fajn lidiček. Některé mám jen virtuálně, sem tam si napíšeme, ale neznáme se, nikdy jsme se neviděly ( jsou to ženy :-) ) . Jiné se staly mými kamarádkami, scházíme se, a ony obohatily můj život.
To mě na blogování těší, když je na druhé straně kladná odezva, protože to přece jen povzbudí a nabudí ;-) . Mám ráda, když mi napíšete…a jsem vám vděčná , že mě "navštěvujete" a čtete :-) .
Ale jinak…dokud mě to bude bavit, budu psát, až to přejde, skončím. V tomto směru nemám žádné cíle, nejde mi o co největší návštěvnost, nejde mi o nějaké body v soutěžích, nepíšu na blogovací témata, v tomhle nejsem ta pravá zažraná blogařka :-)


Děkuji vám za návštěvu :-)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA