Třicet témat...Co mám ráda na...

14. června 2012 v 20:32 |  NOTESY, ZÁPISNÍKY, DIÁŘE...
Široké téma. Mohla jsem si vybrat cokoliv...co se mi líbí ... na mně ;-), na mém muži, na mém městě, na mém bytě, na pracovně, na Francii, na Paříži, na mých kamarádkách, na scrapbooku, na golfu...Vybrala jsem si muže, obecně.
Když si to teď po sobě čtu, vypadá to, jako bych stvořila ideál ;-).
Jsem vcelku skromná, líbí se mi jen, když jsou muži milí, hodní, trpěliví, zábavní, skromní, čistotní, spolehliví, citliví, nesobečtí, chápaví, všímaví, laskaví, milující, rozumní, věrní, ohleduplní, galantní, tolerantní, dobře naladění, vtipní, ochotní, sečtělí, chytří, zruční, šikovní, romantičtí, vnímaví, nápadití, originální...
...nejsou ješitní, umí chválit, hladit, být oporou, podržet, zastat se, postarat se o domácnost, vyprat, uvařit, nakoupit, obstarat, zařídit, vyřídit, zajistit, vyrobit...
...umí psát krásné dlouhé dopisy, nebo jen milé esemesky, dovedou příjemně překvapit, vzpomenou si, že máte ráda mon chéry a konvalinky, na vaše narozky, svátek i výročí svatby...Děkuji za nakouknutí :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA