Třicet témat...Nákupní seznam...

15. června 2012 v 22:36 |  NOTESY, ZÁPISNÍKY, DIÁŘE...
Nakupování mě moc nebaví. Nebaví mě chodit po obchodech, zkoušet si šaty ani vybírat boty. Potraviny nakupuji jako nutnost, jíst se musí. Jídlo mě baví nakupovat víc než šaty :-). Baví mě nakupovat knížky, to velmi. Baví mě nakupovat v papírnictví. Docela mě baví nakupovat přes internet, je to pohodlné, ale taky nebezpečné. To se to utrácí...;-) Baví mě nakupovat věci na scrapbook. Jsem skromná, moc toho nepotřebuji. Co mám scrapbook, nekupuji si oblečení, boty až když je nutně potřebuju...jenže já toho nepotřebuji ani na ten scrapbook moc. Umím tvořit z mála a levně :-) Baví mě to. Ale občas si udělám velký scrapbookový úlet a radost a nakoupím :-)...hodně!
PS. Ty letní šaty fakt potřebuju, ale už několik let nemůžu žádné sehnat, takové, aby se mi líbily, aby mi slušely a nestály majlant.


Děkuji za návštěvu :-)
 


Komentáře

1 isobelka isobelka | 16. června 2012 v 17:01 | Reagovat

Jo, šaty se mi také špatně shání, letos jsem konečně jedny sehnala, tak jsem ráda.

2 Olina Olina | 16. června 2012 v 21:24 | Reagovat

Netušila jsem, kolik toho máme společného!!!! ;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA