Dovolená...Moje Provence 17

27. července 2012 v 13:15 |  ALBA
Jestli se divíte, proč je na stránce fialová Milka :-), tak jen proto, že jsem zrovna dojedla oříškovou srdíčkovou bonboniéru, kterou jsem dostala ka našemu výročí svatby :-) a když jsem házela obal do koše, zalíbil se mi vytlačený nápis. Kam tak s ním? A proč ne jako fialový akcent na stránku? Tak je tam. Nemá jiný význam, než to, že je fialový a je hezký :-) Městečko Simiane se pyšní zvláštní rotundou a také tím, že tu žil nějaký čas český malíř Oto Kubín.


Jako vložená stránka mi zase posloužil prospekt.A jaký význam má pes? ;-) Byl to kamarád. Psi mě mají rádi ;-). Tenhle se mnou chodil po celé vesnici a pak šel s námi i do restaurace. Patřil tam :-). Do restaurace jsme drze vlezli, neb jsme se chtěli plácnout přes kapsu a dát si tedy něco z těch skvělých jídel, která PM popisuje, ale restaurace zela prázdnotou. Okouníme, nikde nikdo, až vylezl kuchař a zcela nevzrušeně nám sdělil, že dnes mají zavřeno. Takže jsme měli hlad, neb svačinu jsem tentokrát nedělala a tady opravdu jiná hospoda nebyla!

Děkuji za návštěvu....a dobrou chuť :-))
 


Komentáře

1 Ilonak2 Ilonak2 | 27. července 2012 v 13:18 | Reagovat

Ha, já jsem sem vlezla a pak jsem si řekla: Dneska nic nebude, dneska Hanka hlídá! A ejhle! Stránka a ještě Milka jako bonus. Super!

Jinak tady s nosem nalepeným na monitoru zkoumám ty odklápečky a prostě nechápu, jak to schováváš. ;-)

2 Ilonak2 Ilonak2 | 27. července 2012 v 13:20 | Reagovat

A ještě mi prosím řekni, jestli ty bílé puntíky vpravo na spodní fotce mají nějaký účel nebo je to jen ozdoba. Kuju!

3 Gabreta Gabreta | 27. července 2012 v 13:42 | Reagovat

Hlídám, stránku jsem připravila včera v noci, ona se pak vloží sama. Takže ...malej spí, velkej kouká na Madvědy, vařím lečo, večer přijede synek... jen jsem nakoukla :-)), potřebovala jsem něco na netu. Ilčo, poslední dvě stránky jsou vyfocené s odstupem, ta nejspodnější už s dírkami, které jsem zpevnila samolepícími kolečky ( mám je z tiskárny ) . Takže ty puntíky jsou ta kolečka, účel je ten, že mají zpevnit dírku :-), ale ono je to pevné dost. Nicméně vypadá to tak dodělaně:-).

4 Ilonak2 Ilonak2 | 27. července 2012 v 14:31 | Reagovat

Teprve po dalším snížení vzdálenosti mého nosu od monitoru jsem zjistila, že ty kopečky jsou dírky a ne kopečky. :-D Já to pořád viděla jako vystouplé a ne jako dírku. Děkuji za vysvětlení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA