Dovolená...Moje Provence 3

10. července 2012 v 14:11 |  ALBA
Protože mám vedený cestovní deník, do alba už toho moc nepíšu. Je sice chronologické, ale nepíšu žádné datumy. Místo, které jsme navštívili třeba i dvakrát, je na jedné stránce, ne na dvou s odstupem dní. Časově mám hotové teprve tři dny, ale už tolik stránek :-O. Začínám mít problém, jak album svážu. Rozhodně bude volné, žádné listy do fólií. A protož budu muset listy ještě slepovat k sobě, budu při té příležitosti řešit i "vázání". Už teď to vypadá na pořádného tlusťocha :-))


Oppéde je staré ( vieux ) , opuštěné město s nádhernou atmosférou a překrásným výhledem na celý Luberon. Když jsme byli v místech, kde se natáčel náš oblíbený film Rok v Provenci , nemůžu nepřipomenout, že právě zde, v této zaniklé obci, si koupil a nechal opravit dům režisér filmu Ridley Scott. Bylo vidět, že některé domy se opravují, a trochu mi to připomnělo naši Maříž.
Mezistránku z cesty za "keškou" jsem udělala na pauzák ( mám takový pevnější, je jako fólie ) . Líbí se mi, jak pod ním prosvítá další stránka, je to k tématu takové tajemné ;-)


To je jen pauzák bez prosvítající další stránky. Vlastně pauzáky dva, to světle žluté je také pauzák.


Seriál z "odlovu". Hlavně nenápadně :-)


Odklopíme spodní dvě fotky a pod nimi je radost z odlovu a zápis. Kdo nezná, nepochoopí, že i taková hloupost může potěšit :-))

Děkuji, že ke mně chodíte na "návštěvu" :-)
 


Komentáře

1 isobelka isobelka | Web | 10. července 2012 v 15:03 | Reagovat

Teda, ty ses do toho pustila s vervou, všechny stránky máš moc pěkné.

2 Ája Ája | 10. července 2012 v 15:23 | Reagovat

Moooc pěkné, už se těším, až to uvidím na vlastní oči a budu moci studovat detaily.Úplně si mě naladila, jdu po dlouhé době na půdu něco tvořit. :)

3 veverka.Hela veverka.Hela | Web | 10. července 2012 v 18:30 | Reagovat

Nádhera. Moc ráda bych album viděla na vlastní oko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA