Dovolená...Moje Provence 5

12. července 2012 v 19:56 |  ALBA
Jsem v dobrém tempu :-). Pociťuju stejnou touhu, jako v počátcích scrapování. Musím dělat běžné věci, nakupovat, vařit, prát, žehlit, snažím se dokonce o prázdninách se i učit :-O, ale při každé té činnosti se už těším, až zasednu ke stolu k fotkám a papírům. Znáte to taky? Ten úžasný pocit, když sedíte nad čtvrtkou, rozkládáte si fotky, přemýšlíte nad tím, kterou vybrat, co je důležité, co bude mít po létech význam...a pak se najednou vznesete někam výš, ruce samy jakoby vybíraly papíry, stříhaly, lepily, vaše hlava je v oblacích a vy zažíváte pocit naprostého uvolnění, relaxu, vzrušení...Strašně mě to baví, ale trochu se děsím... není tohle závislost? ;-)


Aby byla trochu změna, otevírací stránka je otevírací nadvakrát. Horní a dolní. Nemá to jiný význam :-)Kapsu na prospekt jsem udělala z pauzáku. Je v ní schován a kapsa je zároveň jako stránka, s dalšími fotkami. Teď koukám, že stužka na horní fotce bude jako chyták, není pod ní schováno nic. Nebo ještě něco vymyslím ? ;-)
Všechny vstupenky jsem dala do cestovního smashe, takže tady už jen sem tam hezký prospekt, který je mi líto vyhodit.


I zde jsem využila celý prospekt, ale záměrně jako stránky, ne jako informace. Informace o Gordes, jednom z nejhezčích, ale také nejnavštěvovanějších městeček v Provence , jsou všude. Městečko je z dálky nádherně fotogenické, všude u silnice stojí auta, lidé vybíhají a fotí jako o závod. Nešlo odolat...Dokonce jsme si "popovídali " ( pokud se naše masabob angličtina dá nazvat popovídáním :-)) ) s čínskou dvojicí, která nás pak vyfotila.
Otáčíme první stránku...Otočíme podruhé a jsme ve městě:-)...

Děkuji vám za návštěvu :-)

 


Komentáře

1 veverka.Hela veverka.Hela | Web | 12. července 2012 v 20:08 | Reagovat

Tak mi jen spadla čelist a došla slova.

2 Romča Romča | 12. července 2012 v 20:51 | Reagovat

Přiznám se, že jsem na tom stejně jako veverka.Hela.Nenacházím slov.

3 peslik1 peslik1 | Web | 14. července 2012 v 15:22 | Reagovat

Wow to je bomba, pěkný nápad použít prospekt jako stránku :-)

4 Ilonak2 Ilonak2 | 15. července 2012 v 20:15 | Reagovat

Je to nádherný. Je to óda na album. Je to fakt super. Jestli jednou někdy budu dělat nějaké album, tak půjdu sem pro inspiraci, nápady, triky. Takových detailů a věcí, kteé by mě ani nenapadly! Tomu říkám obdarování, talent.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA