Srpen 2012

Svatební "zakázka"

2. srpna 2012 v 0:15 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Dnes odpoledne mi volal syn a měl prosbu. Jdou s manželkou v sobotu na svatbu a protože budou dávat novomanželům peníze, chtěli by je předat nějak hezky. Vzpomněl si na maminku scrapařku :-)
Souhlasila jsem nadšeně. Alespoň vyzkouším taštičku od Tapevy .
Je to docela jednoduché a stačí na to jeden papír a trochu ozdůbek. Nevěděla jsem nic...jakou preferují budoucí manželé barvu a styl, jen to, že žijí v Anglii a do Anglie se po svatbě zase vrátí. Mají vystudovené zemědělky a mají rádi přírodu a zvířata. Takže...zvolila jsem přírodní styl, ne moc načančaný, jen trochu romantiky ( to přece na svatbě musí být ) a za chvíli bylo hotovo. Doufám, že se bude dáreček líbit :-)
PS. Teď mě napadlo, že mám někde keramické holínky ;-)...hm, ale to už by byl opakovaný vtip :-))
( mně se olympijské gumáky líbí! )


Takže jsem si zavtipkovala jen se zamilovanými žirafkami :-).V rozložené taštičce je vlepená kartička na napsání přání a obálka na finanční dárek :-)
Ten krásný papír jsem si dlouho šetřila. Je od Kaisercraft. A mám radost, že nadešel čas jeho použití .

Děkuji vám za nahlédnutí :-)

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA