My holky z papíru

28. srpna 2012 v 10:09 |  KURZY A SETKÁNÍ
Prázdniny utekly jako voda. Dalo by se říct, jako vždycky. Všechno hezké a příjemné utíká rychle, že ;-)
My, "holky z papíru" , jsme zakončily prázdniny ve velkém stylu - sjely jsme se do Žatce a prožily báječný víkend.
Scrap jsme sice probíraly, ale záměrně nic nelepily, jen jsme makaly na BS, neb ne každá ho nevlastníme a Dáša má takové zásoby šablon…Nejvíc jela Martina, ale to i proto, že já například byla líná točit klikou, ale přece jen jsem nějaké výseky chtěla . Zase jsem hojně razítkovala. Ale na Verču jsem neměla ;-).
Bylo to zábavné, dívat se, jak si každá zabrala malé místečko v Dášině pracovně a už jela…razítka, BS, raznice... Hezké. Připomnělo mi to naše první scrap setkání v Praze, kdy jakákoliv raznice byla vzácností a tak jsme ze salónku restaurace udělaly manufakturu.
Kromě toho jsme si alespoň vyrobily trika. Nakoupila jsem levně, vzala z domova svoje barvičky na textil a na hedvábí, nakoupené s tím, že budu malovat - kravaty, šátky, šálečky... Nenamalovala jsem nic z toho, ale trik už mám několik. Šlo nám to báječně. Ve skupině totiž člověk podlehne větší vášni a odvaze a navíc může ještě okukovat styly druhých…prostě trika byla všechna krásná. Mám radost, že jsme je udělaly, že moje aktivita neskončila u toho: víš, mi si chceme jen povídat ;-)
Napovídaly jsme toho, zvlášť některé…;-)…Celé dva dny a večery jsme jen jedly, pily, hodovaly a kecaly…o všem…o jídle, scrapu... rodině, dětech, bydlení... scrapu, jídle... filmech, muzice... scrapu, jídle…
Dáša je dokonalá hostitelka. Nejen, že nám propůjčila celý svůj nádherný dům, celou svou kouzelnou zahradu, ale i báječně vařila, pekla, chystala dobrůtky…a starala se o nás. Všechny diety šly stranou a byly odložené…nejmíň na září! To se prostě nedalo…slané mufiny, zapečené toustíky, pečené zelenina, grilované maso, obložené mísy, bábovka…no to byste nevěřili: po nočním mejdanu ráno voněla na stole čerstvě upečená bábovka!
V neděli dopoledne nastalo smutné loučení. A doufání, že se brzy uvidíme. Ája odjíždí jako první, má ještě svoje pracovní povinnosti, po ní Keta s Vonver, kterou veze za rodinkou na Šumavu. Já s Martinou čekáme na naše drahé polovičky a pak jdeme ještě všichni společně, i s Haňulí a průvodkyné Dášou ( to je sen, ona prostě zvládla s přehledem i roli průvodkyně ;-) ) na exkurzi po Žatci, abychom z něj alespoň něco viděli ;-) Žatec je hezké město, ale nejvíc nás nadchl Chmelový maják a Klášterní a bylinková zahrada.
Po skvělém obědě v blízké restauraci U orloje je už opravdu konec. Poslední pusa a jedeme domů. My směrem Praha s Haňulí. Po patnácti kilometrech prudká obrátka: Já jsem tam zapomněl bundu, děl manžel. Což by nebyla katastrofa, kdyby v ní nebyla peněženka a veškeré doklady. Takže zpět, vzbudit Dášu ;-) a vzít si bundu. Pak už vše bez problémů až domů :-).
************************************************************************
Děkuji za návštěvu a přeji krásný zbytek prázdnin :-)
 


Komentáře

1 isobelka isobelka | Web | 28. srpna 2012 v 12:20 | Reagovat

Super článek!!!! A skvělé fotky! Pořád vzpomínám jaké to bylo úžasné. Ten závěr s bundou mě teda pobavil. Doufám, že se brzy  zase sejdeme!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA