Stříbrná Paříž - 4.

14. září 2012 v 22:00 |  MINIALBA
Potěšilo mě, že vás pobavil můj "medvěd na cestách ", to jsem nečekala ;-) S méďou jsme nachodili spousty kilometrů, jeli na lodi, jezdili metrem. Pařížské metro je jednodušší než pražské. A mám takový dojem, že se v centru Paříže vyznám lépe, než v centru Prahy .


V Paříži je nejlépe ráno, tak brzy, že ještě nejsou ulice plné turistů, obchody jsou zavřené a vzduch čerstvý a voňavý bagetou z pekařství.


V Paříži je mnoho parků a parčíků, zelených ostrůvku, kde se dá povalovat na trávníku a dělat piknik. Taky to spousta lidí dělá :-)


Lucemburské zahrady jsou jedny z nejhezčích.


V kapse čtvrté obálky je taková vsuvka - návštěva luxusního obchodu s kabelkami Vuiton. Po pravdě, žádná mě neuchvátila tak, že bych jí nutně potřebovala. A tak jsme byly celkem spokojené s těmi našimi kabelami :-)


V parčíku u Notre Dame jsme piknikovali my.

Vám děkuji za návštěvu a za to, že mi věnujete svůj čas. Baví mě číst si vaše kometáře :-)
 


Komentáře

1 Helge Helge | E-mail | Web | 14. září 2012 v 22:50 | Reagovat

Dík za zpříjemnění večera , album je povedené...ráda konfrontuji tvé zážitky a fota s mými a ráda si připomínám cesty do Paříže.

2 Maru Maru | 15. září 2012 v 10:34 | Reagovat

Hned mám po ránu lepší náladu ... a cítím i tu čerstvou bagetu a svěží ranní vzduch, relativní poklid ve velkoměstě... A piknik / v podstatě kdekoli/ považuji u Francouzů za národní sport, zkrátka umějí si užívat i všedních dnů... Moc krásné album, tiše závidím, Hani, Tvou kreativitu, vnímavost a cit pro estetično! Pa Maru

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA