Challenge - březen

10. dubna 2013 v 12:32 |  SOUTĚŽE
Březnovou challenge jsem vyhlašovala na scrapbook.cz tentokrát já. Po Fidulině úžasném tématu ( Šaty dělaj člověka ) to nebylo lehké. Ale ne vždy se prostě podaří zaujmout tolik scrapařek, aby se jim všem téma líbilo a hodilo. Ale od toho je to challenge, abych se s tím trochu poprala, vymyslela to tak, abych i ve zdánlivě neužitečném a pro mě se nehodícím tématu našla to, co bych zpracovat mohla.
Protože venku stále vládla zima, ponuro a pošmourno , vymyslela jsem téma horké - ve znamení Orientu. Stránku v teplých barvách - zlaté, fialové, bordové, pískové, tyrkysové, s vyšívánhím a korálky. Bylo jasné, že všechny do toho nepůjdou a proto oceňuji ty, které se nebály, jako třeba Haczka. JejÍ styl rozhodně není není na nějaké korálkování a vyšívání a přesto se se svojí stránkou umístila na třetím místě! Na všechny stránky se můžete podívat zde , moji nesoutěžní předkládám :-)


Nejvíc mě bavilo to vyšívání a lepení korálků, fakt to byl relax :-)


Děkuji vám za návštěvu :-)


 


Komentáře

1 screbla screbla | 10. dubna 2013 v 14:43 | Reagovat

Hani téma to bylo báječné a pro mne obzvlášť radostné :-))
Stránka je moc pěkná a tomu relaxu rozumím. Taky mě tyhle titěrné práce baví a uklidňují :-))
Ale shabby chic - to je něco !! ale už jsem to dokázala, jen nafotit a posílám.

2 Ilonak2 Ilonak2 | 10. dubna 2013 v 18:52 | Reagovat

Challenge=výzva, to je dostatečný důvod pro vybírání neobvyklých témat a technik. :-)
Ale musím Hani říct, že teda tvoje vyšívání a korály, to vůbec nevyniklo na fotce. Je to velká škoda, že na SC.cz třeba nejsou vidět detaily. Proto jsem ráda za tvůj blog, kde se dozvím, jak jsi pracovala nebo jindy proč sis tu fotku vybrala a vidím detaily.

3 Haczek Haczek | 10. dubna 2013 v 23:23 | Reagovat

Jůůůů, já jsem slavná, jsem zmíněná na Gabretině blogu! :)))) Jojo, Tvoje zadání jsou výzva... popasovala jsem se s orientem, nějak jsem to zvládla i s shabby chic. Teď už se jen dostat k tomu, abych stránku poslala. Snad mi nebude vrácená s tím, že jsem stylově mimo :)))

4 Vendy Vendy | Web | 13. dubna 2013 v 11:41 | Reagovat

Moc se mi to líbí, pěkné pozadíčko, krásné korálkování i vtipné nápisy. Plus pěkná slunná fotka z bezva dovolené.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA