Project Life 2013 - březen

15. května 2013 v 12:34 |  ALBA
Březen byl ve znamení scrap kurzu a srazu v Liberci, který se moc vydařil. Levou , úvodní kartičku mi v Libeci udělala Andrejka, mám ji jako hezkou památku. Devatenáctého jsme oslavili Josefa, který už byl trochu nemocný a nakazil nás všechny...postupně jsme lehli se chřipkou jeden po druhém. Chřipka to byla bestie hnusná a držela se nás dlouho. Vzala mi i chuť tvořit...
Takže za březen mám jen dvě stránky. Proč zaznamenávat nemoce, že ? ;-)

Oslavili jsme Máťovy narozeniny a zažili událost dlouho očekávanou a chystanou. Můj muž si po dvanácti letech pořídil nové golfové hole. Všichni jeho kamarádi golfisti už si vyměnili hole i několikrát a Pepa hrál stále s těmi svými starými prvními. Dlužno podotknout, že výborně. Všichni dobře víme, že golf není o holích, ale hlavně o hlavě! Moji kluci se se mnou kdysi vsadili, že si táta koupí nové hole do čtyř let...a prohráli! Pikantní na této události je ještě to, že mu hole prodával náš vlastní syn :-).

Děkuji vám za návštěvu :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA